Dienas horoskops 17. februārim – viss ritēs savu gaitu, tev nevajag iejaukties

Lauva: Jau no rīta modīsies ar domu, ka vajag kaut ko organizēt, piemēram, draugu tikšanos. Uzkopsi mitekli, iesi iepirkties, gatavosi ēdienu un būsi labā omā. Darbā viss ritēs savu gaitu.

Jaunava: Mēness atrašanās tev radniecīgajā Vērša zīmē ļaus veiksmīgi izpausties profesionālajā plānā. Tikai nepārstrādājies! Ja pavadi laiku mājās, vēlēsies ieviest pārkārtojumus miteklī.

Svari: Šodien radošajiem zīmes pārstāvjiem veiksies labāk nekā tiem, kas nodarbojas ar jurisprudenci vai grāmatvedību. Centies izvairīties no birokrātisku jautājumu risināšanas. Palutini sevi ar kādiem gardumiem!

Skorpions: Pretrunīgs dienas fons. No vienas puses, valda konservatīvisms, no otras – vēlme izrauties brīvībā, ieviest jaunas, oriģinālas metodes profesionālajā darbībā. Galvenais, nekļūsti ietiepīgs!

Strēlnieks: Vēlēsies nostabilizēties dzīvē, sevišķi, ja esi sasniedzis 30 gadu vecumu. Apsvērsi iespējas par mājas celtniecību vai sava biznesa dibināšanu. Vēlmes ir laba lieta, bet esi reāls, kredītus nevajadzētu ņemt.

Mežāzis: Neviens un nekas tevi no darba nespēs atraut, būsi iegrimis savās lietās, tai skaitā arī mācībās. Kāds kārtos eksāmenus, cits meklēs iespējas paplašināt redzesloku.

Lasi arī: Tamāra Globa: martā laime uzsmaidīs šajās trīs zvaigznāju zīmēs dzimušajiem

Ūdensvīrs: Labi jutīsies kopā ar tiem cilvēkiem, ar kuriem esi sen pazīstams, kam uzticies. Iespējams, būs sakrājušās kādas problēmas, kas jāizrunā, nevar taču visu turēt pie sevis un tēlot, ka tev viss ir labi.

Zivis: Saimnieciska diena. Kāds pārkārtos māju, cits revidēs skapi, vēl kāds veiks iepirkumus. Tiem, kas saistīti ar interjera dizainu, arhitektūru, profesionāli svarīgs moments

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru