Horoskops no Pāvela Globas 2021. gadam visām zodiaka zīmēm

 

Vēzi gada sākumā pārņems vēlme pēc pārmaiņām, taču nepagrieziet plecu. Pieļautās kļūdas būs grūti labot. Runājot par finansēm, gada otrā puse būs veiksmīgāka.

 

Lauvas 2021. gadā ļoti daudz laika aizies ģimenes problēmu risināšanā. Apdomājiet katru soli mīlas frontē – pastāv iespēja pieļaut kļūdu.

 

Jaunavas līdz 2021. Gadam, gaidāms cienīgs atalgojums, bet gada sākums būs rosīgs. Pavasarī gaidi atpūtu un atpūties, tev vajadzēs spēkus.

 

Svari iegūs iespēju novērst vecās problēmas. Februārī viņu priekšā pavērsies biznesa un karjeras iespējas. Vasara būs romantikas periods.

 

Skorpionu gaida nemierīgs gads. Īpaši 2021. gada sākums un periods pirms un pēc jūsu dzimšanas dienas. Turiet emocijas vaļā un netērējiet naudu.

 

Strēlnieks gada sākumā sakārtos savas prioritātes un izlems, kas viņiem ir vissvarīgākais. Gada otrajā pusē lietas var izkļūt no rokas. Bet bez panikas, ja jūs neveicat pārmērīgas darbības, viss jums izrādīsies vislabākais.

 

Mežāzim 2021. gads solās būt veiksmīgs. Finanšu ziņā pirmais pusgads ir labvēlīgs. Jūsu personīgajā dzīvē būs harmonija. Jums ir svarīgi rūpēties par savu veselību 2021. gadā.

 

Ūdensvīriem gads būs liktenīgs. Ir iespējama karjeras uzsākšana vai ļoti svarīgas personas tikšanās. Gada vidū liktenis pārbaudīs spēkus. Bet līdz gada beigām viss nomierināsies un uzlabosies.

 

Zivīm 2021. gada februāra beigas un marts veicina pārmaiņas viņu personīgajā dzīvē. Tajā pašā periodā viņi atrisinās savas finansiālās grūtības. Jebkurš no februāra-marta notikumiem var pagriezt jūsu dzīvi uz augšu.

LASI VĒL: Izvēlieties attēlu un uzziniet, kas jūs gaida nākotnē: mīlestība, nauda vai vilšanās!

Avots: chel.mk un zvaigznutulks.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru