Pavērsiens noticis estrādes leģendas Žorža Siksnas dzīvē + dziedātāja domas par vakcīnām

Mūziķi ļoti kaitina internetā atrodamā viltus informācija par vakcīnām, to blaknēm un dažādas izdomātas ziņas. Viņš uzskata, ka šādu ziņu izplatītājus vajadzētu sodīt bargāk, jo nepatiesa informācija var kādu cilvēku, piemēram, atturēt doties pēc potes.

Siksna arīdzan norāda, ka ikdienā redz sašķeltību – vieni tic medicīnai, bet otri ne un ir ļoti agresīvi. Arī viņa paziņu lokā esot cilvēki, kuri stāsta briesmu lietas par vakcīnām – šis ir laiks, kad maskas krīt, dažam labam atklājoties visa viņa muļķība.

Skumjākais, ar ko mūziķis saskāries, esot ņirgāšanās par tiem, kuri tic medicīnai. Žoržs tic, ka uz vasaras pusi situācija uzlabosies vēl vairāk, slimnīcas būs tukšākas, bet tie, kuri netic vakcīnām, varēšot turpināt to darīt.

Lasi arī: Latvijas Televīzija (LTV) atklāj summu – beidzot zināms, cik šogad izmaksāja Samantas Tīnas dalība Eirovīzijā

Viņš gan skumst, ka dzīve bez koncertēšanas ir ieilgusi, šādas situācijas liekot nedaudz zaudēt profesionalitāti. Tiesa, salīdzinot ar iepriekšējām krīzēm, šī nemaz nav tik smaga – Žoržam visgrūtāk esot klājies 90. gados, kad viņš kā tenors neesot spējis piemēroties liriskām dziesmām.

Ikdienā šīs pārdomas Žoržs kliedē, pa galvaspilsētas veloceliņiem braucot ar pērn iegādāto velosipēdu. Tāpat savs laiks tiek veltīts sievai un trīsgadīgajam dēliņam.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru