Šajās 3 zodiaka zīmes dzimušie parasti nekad nepiedod krāpšanu attiecībās

 

VĒRSIS

No visām horoskopa zīmēm, Vērsis ir tā, kas ļaunu prātu tur visilgāk. Viņš ne piedos, ne aizmirsīs. Visļaunākais ir tas, ka viņš par to cilvēku nespēs pateikt nevienu labu vārdu. Jo viņa sākotnēji labo priekšstatu aizmiglos partnera krāpšana un nodevība. Protams, ka ļauna prāta turēšana slikti ietekmē viņa paša emocionālo stāvokli, taču, neuztraucies!

Viņš parūpēsies, lai slikti ietu arī tam, kurš viņam ir nodarījis pāri! Tas parasti nemēdz izpausties kā kaut kas stipri ļauns, bet diezgan ticams fakts būtu tas, ka viņš varētu sākt runāt krāpējam aiz muguras.. un ne to pašu labāko.

Lasi arī: Šo 4 zodiaka zīmju sievietes attiecībās ir visuzticīgākās

MEŽĀZIS

Viņš pats ir ļoti uzticams, maza iespēja, ka Mežāzis savu partneri varētu piekrāpt. Gadījumā, ja viņš tiek piekrāpts, Mežāzis jūtas visai pārsteigts. Jo, kā tā var? Viņš pats taču neko sliktu neizdarīja!

Mežāzis, visticamāk, ka nodarbinās savu prātu ar jautājumiem – kāpēc tā notika, kāds bija tā iemesls?!…

Var šķist, ka viņš spēj piedot partnerim, bet tā nav. Viņš nekad nav spējīgs pilnībā piedot krāpšanu, jo domās viņš vienmēr iztēlosies to, ka viņa partnerim attiecību laikā ir bijis fizisks kontakts ar kādu citu.

 

Arī interesanti: Četras horoskopa zīmes, kuras interesē tikai nopietnas attiecības

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru