Kā tagad izskatās izaicinošā Yolandi Visser, desmit gadus pēc slavas virsotnes

Šī grupas ”Die Antwoord” dalībniece ar neparastu izskatu, vairs nav jauna. Šogad viņai palika 35 gadi. Kā viņa izskatās tagad un ar ko nodarbojas? 

”Die Antwoord” slavas virsotne

Grupa sastāv no diviem cilvēkiem – vīrietis ar pseidonīmu Nindzja un trausla sieviete ar pseidonīmu Yolandi Visser. Īstie vārdi ir pavisam citi un vispār skatuviskie tēli nesaskan ikdienas dzīvi. Abi grupas dalībnieki dzimuši Dienvidāfrikā, Johannesburgā. Viņi savā skatuviskajā tēlā pievērsa uzmanību dzīves problēmām Dienvidāfrikā, viņi izgudroja savu īpašo iezīmi – ZEF. Zef stils – tas ir Nindzju un Yolandu izdomājums, un tas nozīmē pilnīgu brīvību no stereotipiem. Nav jāseko modei, ir jāizskatās tā, kā paši vēlaties un patīk. Tāds ir Zefa stila vadmotīvs – esi tu pats. Koncertos ”Die Antwoord” pulcēja tūkstošiem fanātu pa visu pasauli.

яндекс.картинки

Lasi arī: Kā pēc rokas noskaidrot, kad tu apprecēsies?

Viņu koncerti vienmēr bija 100 % pašatdeve.
Yolandi priekš visiem koncertiem izdomāja neparastus tērpus, grimu, vienmēr aktīvi dejoja, it kā uzvilkta un saplūda ar pūli. ”Die Antwoord” koncerti  vienmēr bija atmiņā paliekoši šovi. Diemžēl turpmākās tūres ir beigušās. Krievijā grupa pēdējo reizi uzstājās 2019 gadā Maskavā. kad būs nākamā reizi – nav zināms.

Yolandi Visser jaunība

яндекс.картинки

Topošā zvaigzne ienīda mācības. Kamēr viņa neiepazinās ar savu grupas pārinieku un vīru ( ar kuru pēc tam izšķīrās ), viņa mētājās pa dzīvi, tieši zinot tikai vienu – viņai vajag sevi kaut kā radoši realizēt. Un galu galā viņa to panāca, kad 2009 gadā viņas un Nindzjas hiti iekaroja pasauli. Sasniedzot 16 gadu vecumu, šokējošā meitene tika izslēgta no skolas par sliktu uzvedību, tāpēc pabeigt izglītību viņai nācās internātskolā vienā no trijām Dienvidāfrikas galvaspilsētām – Pretorijas pilsētā.

Lasi arī: Kuldīgas slimnīca neņem pretī vīrieti ar lauztu galvaskausu, viss beidzas letāli…

яндекс.картинки

Līdz skolai no vecāku mājām bija jābrauc 9 stundas ar mašīnu, bet tikai šeit meitenes mākslinieciskās ambīcijas sāka piepildīties.
Grupas slavas kulminācija bija no 2009 līdz 2014 gadam. Pēc tam daudzi fani novērsās no saviem elkiem dēļ vienveidīgās mūzikas.

яндекс.картинки

яндекс.картинки

Bet Yolandi šarms ir vienmēr ar tevi, ja vien tu kaut vienreiz esi bijis viņu koncertā vai skatījies viņu klipus. Šī sieviete radīja savu neatkārtojamo stilu, kuru pirms viņas nespēja radīt neviens. Infantilisms jaucās kopā ar agresiju. Maigums kopā ar impulsivitāti. Viņas tēlā  ir apvienojies viss nesaderīgais. Tieši tas  ir grupas  veiksmes pamats. Visi gribēja paskatīties uz neparasto sievieti Yolandi ar smalko balsi, bet tetovētais puisis Nindzja nevienu nepārsteidza.

яндекс.картинки

Kā Yolandi izskatās tagad

яндекс.картинки

Ir pagājuši apmēram desmit gadi no viņu zvaigžņu stundas.

яндекс.картинки

Nindzja un Yolandi sen ir izšķīrušies, viņi vairs nav vīrs un sieva. Yolandi dzīvo Ņujorkā. Viņas ikdienas drēbes nav tik spilgtas, nu un vispār, sieviete 35 gados ir mazliet norimusies. Kaut kas no spilgtuma ir palicis un to var redzēt retās jaunās fotogrāfijās. Grimu sākusi izmantot retāk, un tas ir vairāk ”pieaudzis” . Tā pat izskatās labāk. Šādi izskatās labāk par atklāto ķēmošanos. Kaut gan….. Baltās uzacis tāpat izskatās dīvaini.

яндекс.картинки

COMMENTS

Pievienot komentāru