Lecīga sieviete: 6 lietas, kas padara jūs mazāk vērtīgu vīrieša acīs

Daudzas sievietes brīnās, kāpēc vīrieši viņus nenovērtē un neskrien pēc viņiem. Patiesībā ir daudz veidu, kā sevi pazemot vīrieša acīs. Psihologi pastāstīja, kā tas notiek.

Daudzi cilvēki domā, ka vīriešus biedē neglīts izskats, bet tas tā nav. Iepriekš mēs runājām par to, vai sievietes izskats ir svarīgs laimīgām attiecībām. Bet ir svarīgi neuzvesties tā, kā aprakstīts zemāk, jo, tiklīdz vīrietis pārstāj novērtēt sievieti, ne skaistums, ne magnētisms viņu neglābs.

Lasi arī: Teju jebkuru, kurš dzimis šajās 3 zodiaka zīmēs var droši precēt daudz nedomājot

 

Attieksme “vīrietim jādara tas un tas… “

Vīrietim nemaz nav nepieciešams pateikt tieši: “Tev vajadzētu piezvanīt man, nevis otrādi.” Emocijas, sejas izteiksmes, žesti viņam par to pastāstīs. Tās sievietes, kuras nepamatoti uzskata sevi par īpašām, agri vai vēlu pārkāpj pieļaujamo robežu, un vīrieši no apbrīnas pāriet uz naidu vai pilnīgu vienaldzību, jo saprot, ka tu spēlē ar savām jūtām.

Mīlestībā nav attieksmes “tev vajadzētu” un “tev jādara tas un tas”. Ir noteikti tabu un ir noteikumi, taču mīlestība ir cilvēku spēja radīt komfortu un siltumu kopā ar tiem, kas to vēlas. Ja sieviete vēlas kontrolēt vīrieti, tad labāk to darīt ļoti reti un neuzkrītoši. Pretējā gadījumā jūs varat palikt viena.

 

Flirts ar citiem

Dažas sievietes vienkārši novērtē vīriešu uzmanību, citām patīk izprovocēt savu dzīvesbiedru greizsirdībā, lai ciešāk piesaistītu viņu sev. Iemeslu var būt daudz, taču rezultāts vienmēr ir viens: flirts ar citiem vīrieša acīs pazemo sievieti. Un tik daudz, ka vīrietis var pārtraukt saziņu un vairs nevēlas redzēt viņu.

Jums nevajadzētu pozitīvi reaģēt uz citu cilvēku uzmanību sava vīrieša klātbūtnē. Pēc šādām darbībām būs ļoti grūti pierādīt, ka nebija apkaunojošu mērķu.

 

“1 + 2”

Vīrieši neiebilst, ka viņu jaunizveidotās attiecībās mīļotā meitene laiku pa laikam ņem līdzi draudzeni   uz satikšanās reizēm, bet, ja tas visu laiku atkārtojas, tad vīrietis var vienkārši aiziet. Ja tas tiek atkārtots bieži, tas var būt ļoti kaitinoši, it īpaši, ja draudzene iebāž degunu citās lietās, garlaikojas ar jautājumiem un arī flirtē.

Vīriešiem vēl mazāk patīk frāze “ņem draugu uz randiņu, es nākšu ar draudzeni”. Pastāv iespēja, ka vīrietis šajā gadījumā vienkārši nenāks. Neviens nevēlas tērēt enerģiju divu sieviešu izklaidēšanai, no kurām viena ir tik garlaicīga, ka nolēma sabojāt otro randiņu.

 

Kritizēt draugus

Draugi jebkurai personai nozīmē vairāk nekā tikai tikko sastapta meitene. Tāpēc, ja sieviete, tiekoties ar draugiem vai vīrieša biedriem, sāk ar viņiem konfliktēt un par viņiem runāt negatīvi, tas var izraisīt attiecību pārtraukumu.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kurām atrast savu īsto un vienīgo ir visgrūtāk

Vīriešiem nepatīk atrasties starp dzirnakmeņiem. Ja draugiem nepatīk sieviete, tas ir novēršams, bet, ja naids ir abpusējs vai ja tikai sieviete ir negatīva, tad būs vieglāk pārtraukt sazināties ar viņu. Neviens nevēlas uzturēt attiecības ar konfliktējošu cilvēku, kurš pirmajā tikšanās reizē liek vīrietim zaudēt savaldību, iznīcina ierasto dzīvi.

COMMENTS

Pievienot komentāru