Lietas, kas nodod turīgu sievieti pat tad, ja viņa ir ģērbusies ļoti vienkārši

“Nē” – ideālam

Sieviete ar statusu var atļauties būt nedaudz pavirša, un tas attiecas gan uz apģērbu, gan frizūru. Turklāt viņa bieži izvēlas “casual smart” vai “casual chic” ģērbšanās stilu, kas spēj akcentēt viņas individualitāti un stilu.

 

Dižciltīga krāsu palete

Turīgas sievietes garderobē ieraudzīt spilgtas krāsas un pārāk kliedzošas apdrukas praktiski nav iespējams. Pamatā viņas garderobe sastāv no lietām melnā un baltā krāsā. Tāpat viņas garderobē var atrast lietas neitrālos pasteļtoņos vai piesātinātos dižciltīgos toņos, ar to domājot lietas smaragda, bordo, vīna vai dzintara krāsā.

 

Tekstūru dažādība

Turīga dāma uz citu fona izceļas arī ar to, ka viņa prot sekmīgi spēlēties ar tekstūrām. Šāda sieviete viegli spēj apvienot džinsu ar zīdu, ādu ar trikotāžu. Nebūs pārsteigums ieraudzīt šādu sievieti tērptu apakšveļas stila kleitā tandēmā ar džinsa jaku, vai brutālos ādas svārkos ar modernu liela izmēra džemperi.

 

Ideāli piemērots apģērbs

Sieviete, kurai nav nepieciešams demonstrēt savu statusu, nekad neupurēs savu komfortu, lai sekoto mainīgajām modes tendencēm. Bet vienlaikus visas viņas drēbes viņai der ideāli un ir pielāgotas, ņemot vērās ķermeņa uzbūves īpatnības.

Un, ja šī sieviete arī izvēlēsies lielāka izmēra apģērbu, tad tas būs līdzīgs viņas izmēram, nevis krietni pāris izmērus lielāks. Jā, un arī bez futlāra stila kleitas viņa neiztiks, jo tas ir ideāls un drošs variants.

Lasi arī: Novecojam francūziešu stilā: kā 50 gados izskatīties uz 30

 

Aksesuāri

Pārsteidzoši, bet bagāta sieviete nenēsā dārglietas katru dienu. Viņa tās nēsā vien tad, kad ir īpašs iemesls, bet pārējā laikā izvēlas bižutēriju vai vispār iztiek bez aksesuāriem. Bet arī bižutērijai, kuru viņa nēsā, nav nekā kopīga ar lētajiem plastmasas un stikla pakaļdarinājumiem. Visi viņas aksesuāri ir dizaina darbi un maksā ne mazumu.

Noslēgumā jānorāda, ka bagātas sievietes tēlam jābūt tādām, it kā tā izveidei viņa praktiski nav tērējusi ne laiku, ne spēkus. Viss pārējais ir dabas dots un iedzimts.

Arī interesanti: Kas jāzina katrai sievietei pirms došanās pie stilista! Spied ŠEIT!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru