Meitene atnāca pie friziera ar “ligzdu” uz galvas un gribēja noskūt matus, friziere atteicās un veltīja tam 13 stundas

Pasaule ir pilna pārsteigumu un mirkļu, kad nodomājam – kā vispār kaut kas tāds ir iespējams? 

Kellija Olsena ir friziere Amerikas pilsētā Vaterlo. Reiz pie viņas ieradād kāda meitene, kurai bija lielas problēmas ar matiem. To stāvoklis no tiesas bija nožēlojam. Turklāt meitenei skolā tuvojās izlaidums, tāpēc viņa vēlējās matus sakārtot.

Visi frizētavas darbinieki brīnijās – kas ir jādara ar matiem, lai tie iegūtu šādu paskatu? Izrādās, ka nekas īpašs. Meiteni bija piemeklējusi depresija, viņa divas nedēļas nogulēja gultā, neķēmmēja matus un jutās ārkārtīgi nomākta. Rezultātā mati bija sapinkājušies vienā lielā kušķī. Jā, pusaudžu vecums nevienam no mums nav bijis rozēm kaisīts.

Turklāt meitene ieradās frizētavā un nepārprotami gribēja šo kušķu noskūt, bet friziere nolēma nepadoties un matus glābt. Kopumā tas prasīja 13 stundas.

Lasi arī: Kādi produkti iznīcina cilvēka imunitāti?

Meitenes mati tika pārveidoti patiešām lieliskā stāvoklī. Aplūkojot darba rezultātu, mēs varam secināt, ka friziere Kellija ir lieliska sava amata meistare, ja viņa ir spējīga paveikt ko tādu.

Kellija Olsena savā Facebok profilā vēlāk ralstīja: “Nevienam nevajadzētu uzskatīt, ka viņš ir apdalīts. Mans uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem kļūt skaistākiem un pārliecinātiem par sevi. Katrs no mums ir pelnījis justies labi!”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru