Meitene filmēja sevi pie ūdenskrituma un nejauši nofilmēja šo. Cilvēkiem redzot šo video asaras tecēja pār vaigiem kā pupas

 

Kad Anneka Badinga peldējās populārā ūdenskrituma rezervuārā, viņai nebija aizdomas, ka tieši aiz viņas notikusi traģēdija.

24 gadus vecā Badinga, izmantojot GoPro, filmēja sevi un savus draugus Makenzijas ūdenskritumā Grampiansas nacionālajā parkā sestdien, 20. janvārī, taču neviļus kadrā iemūžināja cilvēka pēdējos mirkļus.

Vīrietis, kurš, domājams, ir 28 gadus vecs Taivānas pilsonis, ielēca ūdenī un noslīka, kad draugi mēģināja viņu glābt. Badinga peldēja kopā ar diviem draugiem pie ūdenskrituma ap pulksten 17:00. Tajā dienā viņa dzirdēja, kā cilvēki kliedz un norāda uz vietu, kur ūdens ir ļoti dziļš.

Tajā brīdī mums vēl nebija ne jausmas, kas notiek. Mēs domājām, ka ūdenī ir kāds dzīvnieks. Mēs nevarējām saprast, kas notiek, un viņi turpināja kliegt un rādīt, ”viņa teica žurnālistiem The Stawell Times.

“Viena meitene paķēra GoPro nūju un mēģināja to izmantot vīrieša glābšanai. Tad man nebija laika pat pamirkšķināt, kad kāds noslīka, ”viņa teica. Badinga sacīja, ka viņa mēģināja izsaukt glābējus, taču nevienam apkārtnē nebija tālruņa signāla. Neviens nezināja, ko darīt, un mēs nevarējām saprast [cietušā draugus].

Kad sapratu, kas notiek, man drebēja kājas, bet neviens nezināja, ko darīt, ”viņa sacīja laikraksta reportieriem. Viņa sacīja, ka glābējs, kurš atradās pie ūdenskrituma, ielēca ūdenī, taču saprata, ka ūdenskrātuve ir pārāk dziļa un spiediens ir pārāk spēcīgs, tāpēc viņš neuzdrošinājās ienirt dziļi zem ūdens. “Mēs visi teicām viņam neriskēt.”

”Paldies dievam, ka viņš to nedarīja, ”meitene sacīja. Viņai bija jābrauc 10 minūtes līdz vietai, kur darbojās tīkls, un viņa varēja runāt ar avārijas dienestiem. Viņi viņai teica, ka zem ūdenskrituma ir klinšu dzega, kurā cilvēks varētu būt iestrēdzis.

Vīrieša līķis atrasts ap pulksten 9:30 svētdienas rītā, vēsta laikraksts The Age. Tagad Badinga vēlējās mudināt varas iestādes uzstādīt brīdinājuma zīmi un uzlabot tālruņa signāla kvalitāti. “Mēs peldējāmies tur, kur noslīka šis vīrietis,” viņa teica. “Tie varējām būt mēs. Atgriežoties mēs visi bijām ļoti satraukti un teicām, ka mums paveicās būt dzīviem. ”

Lasi arī: Cilvēkus biedē fotogrāfija, kas uzņemta pirms 130 gadiem. Mēģiniet uzminēt, kas tajā nav kārtībā

 

“Visos štata nacionālajos parkos un rezervātos ir svarīgi, lai apmeklētāji izlasītu brīdinājuma zīmes un sekotu parka reindžeru ieteikumiem,” piebilda parka vadītājs Simons Talbots. Talbolts žurnālam The Stalwell Times pastāstīja, ka pie ūdenskrituma peldēties ir aizliegts un par to brīdina trīs zīmes.

Avots: news

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru