10 pazīmes tam, ka, iespējams, tu esi baltā ragana

Baltā ragana neizmanto maģiju egoistiskai rīcībai, kas saistīta ar kaitējuma nodarīšanu citiem. Tā vietā viņa izrāda labestību it visā, ko dara.

 

1.  Tu esi atvērta saviem garīgajiem spēkiem

Tu jūti, ka tev piemīt garīgs spēks, tavas rokas sniedz atvieglojumu citiem cilvēkiem enerģētiskas dziedināšanas veidā. Tu bieži atrodi cilvēkus, kuriem izteikt savas domās, un tu visu zini intuitīvi.

 

2. Tev senčos bija kāds, kurš nodarbojās ar tautas medicīnu vai bija dziednieks

Daudzās kultūrās tiek uzskatīts, ka baltās raganas dāvana tiek mantota un var tikt nodota tikai no paaudzes uz paaudzi. Protams, ne vienmēr ir iespējams zināt, kurš no senajiem senčiem bija dziednieks. Bet tu vari pazīt, kādu no tuviem radiniekiem, kuram ir šī dāvana.

 

3. Tu viegli vari iejusties atmosfērā

Tu uzreiz vari sajust, ja kaut kas nav kārtībā. Baltās raganas visu jūt un izjūt visas tās emocijas, kuras piemīt cilvēkiem līdzās.

 

4. Tev patīk atrasties svaigā gaisā

Tu gribi atrasties svaigā gaisā neatkarīgi no laikapstākļiem? Tev tāpat var patikt atrasties svaigā gaisā dažādos diennakts laikos. Tev patīk zāles smarža pēc pļaujas vai vasaras lietus smarža. Ziemā tu pat vari sajust sniega smaržu, jo ragana ir dabas bērns.

Lasi arī: Nosaki, kurā ķermeņa daļā Tev uzkrājas tauki un uzzini kā no tiem atbrīvoties

 

5. Tu jūties piesaistīta noteiktam dzīvniekam

Atceries savas bērnības dienas. Vai bija kāds dzīvnieks, putns vai kukainis, kas vienmēr ir bijis ar tevi, lai kur arī tu atrastos? Tas varbūt jebkas, sākot no zirnekļa līdz pat kaķim vai vārnai. Šie dzīvnieki tevi meklē, jo viņi ir tas, ko mēs saucam par ģimenēm, viņi ir tavi pavadoņi. Viņi ir tavas garīgās dāvanas, kuras aizsargā un rūpējas par tevi.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru