3 lietas, kuras mājās nes bēdas un nelaimes

Ir lietas, kuras īpaši kaitīgi ietekmē visu mājas atmosfēru. No turienes arī apātija, un vienaldzība pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Mēdz būt tā, ka jums ir māja – mājīga, lieliska. Bet jūs tajā smokat. Ne burtiski, protams. Vienkārši negribas uz turieni iet, nepatīkami.

Un it kā izremontējām, bet kaut kas pietrūkst. Ķīnieši uzskata, ka tā darbojas piegružota telpa. Turklāt starp visām ir trīs lietas, kuras īpaši kaitīgi ietekmē visu atmosfēru. No šejienes arī apātija, gan vienaldzība pret dzīvi un apkārtējiem cilvēkiem.

Lai atbrīvotu savu māju no negatīvās un iestrēgušās enerģijas, nekavējoties atbrīvojies no šīm trim lietām.

 

Mākslīgie ziedi

Mākslīgie ziedi ir miruši ziedi. Viņi kā nekas cits nomāc jūsu māju. Nevelti dabā saka, ka dzīvie ziedi ir dzīvajiem, bet mirušie – mirušajiem. Pat visskaistākie, smalki izstrādātie ziedi neaizstās vienkārši dzīvīgu margrietiņu pušķīti.

Lasi arī: Soda veselībai: Katrai sievietei jāzina šie 11 triki, ko var izdarīt ar sodas palīdzību

Pat visparastākais ziediņš podiņā pa māju izplata dzīves enerģiju. Tā kā stādiet orhidejas, flokšus,variet pat iestādīt parastu zāli. Bet no mirušiem pušķiem labāk turēties pa gabalu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

  • <cite class="fn">ilga</cite>

    Mākslīgie ziedi nav miruši ziedi, tie nekad nav bijuši dzīvi. Taču dažiem ir paradums glabāt izkaltētus ziedus, gan tāpat sakaltušus buķetē, gan speciāli veidotas kompozīcijas. Tie gan ir nomiruši, kaut reizēm izskatās dekoratīvi!

Pievienot komentāru