Amerikā sievietes pirmo bērnu visbiežāk dzemdē 30-34 gados un tas viss tikai finansiālā stāvokļa dēļ

Ņemot vērā, pirms pāris gadiem pasaule piedzīvoja smagu ekonomisko krīzi, sekas tam nav izpalikušas. Sievietes Amerikā pirmo bērniņu visbiežāk dzemdē tikai 30-34 gados, jo vēl svaigā atmiņā palicis pēc krīzes laiks.

Nevar noliegt, ka bērna ienākšana ģimenē liek naudas līdzekļus pārdalīt savādāk, jo mazulim ikdienā nepieciešams veltīt ne tikai mātes mīlestību un rūpes, bet arī noteiktus naudas līdzekļus. Bērnus mūsdienās audzināt nav lēts prieks.

Kāpēc tā?

Ekonomiskā krīze lielā mērā ietekmē bērnu dzimstību. Pirmo reizi Amerikas vēsturē vērojams fenomens-visbiežāk sievietes izvēlas dzemdēt pirmo bērniņu vecumā no 30 līdz 34 gadiem.

Jaunas sievietes ir norūpējušās par savu finansiālo stāvokli un izvēlas nogaidīt, nostabilizēt savus ienākumus un tikai pēc tam domāt par ģimenes pieaugumu. Ģimenes ar zemiem ienākumiem baidās uzņemties papildus finansiālas saistības, jo bērnu kopšanas atvaļinājumi ir īsi. Joprojām valda plaisa starp tiem, kuri pelna daudz, un tiem, kuri dzīvo ar samērā zemiem ienākumiem.

Un kāds ir tavs viedoklis šajā jautājumā?

Avots: lifter.com.ua

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru