Anna gribēja pārsteigt vīru un bez brīdinājuma ieradās viņa dienesta dzīvoklī. Durvis atvēra sieviete stāvoklī

Nepatīkamais pārsteigums un tā sekas

Anna ieradās lielpilsētā vakarā ar vilcienu. Piegāja pie durvīm un piespieda zvana pogu. Ilgi gaidīja, kad viņš atvērs. Un, kad durvis atvērās, priekšā stāvēja jauna sieviete ar lielu vēderu. Anna stādījās priekšā kā Leona sieva.

-Esmu Leona sieva! – Anna klusi noteica, sastingusi pārsteigumā un bailēs.

-Mēs jau gadu dzīvojam kopā, drīz pasaulē nāks bērniņš. Viņš teica, ka abi drīz sarakstīsimies, – paskaidroja jaunā sieviete.

Annas acīs saskrēja asaras un viņa raudot izskrēja uz ielas. Tad viņa ar neisakāmu rūgtumu atgriezās mājās un uzrakstīja vīram vēstuli, ka vēlas šķirties. Un viņš atbildēja, ka ir iemīlējies un vēlas dzīvot kopā ar citu sievieti.

Lasi arī: 8 vingrinājumi, kas glābs no limfas palēlinātas darbības pie mazkustīga dzīvesveida

Pagāja septiņi gadi. Jauna ģimene Leonam neizveidojās. Ar otro sievu viņš izšķīrās pēc trijiem gadiem – viņiem bija ārkārtīgi atšķirīgi raksturi. Leons aizgāja no darba, lai uzsāktu pats savu biznesu. Pēdējos divos gados viņš pastāvīgi tikās ar meitām un palīdzēja Annai. Viņš nožēloja un no visas sirds atvainojās Annai. Arī meitas sāka dot poztīvus mājienus, ka ir tēvam piedevušas. Leons uzcēla lielu māju un gaidīja.

Atkal kopā

Annai apritēja 45 gadi, kad viņa ar Leonu atkal sarakstījās. Vēl 15 gadus viņi nodzīvoja kopā. Laulātie kopā ceļoja, pavadīja laiku ar mazbērniem, bet tad Leons pēkšņi saslima. Pārbaudes, briesmīga diagnoze un mēģinājumi cīnīties. Gadu vēlāk viņš pameta šo pasauli. Visu savu biznesu viņš atstāja meitām, bet māju sievai. Neskatoties uz bāgātību, meitas sāka tiesas ceļā cīnīties ar māti par māju. Anna bija psiholoģiski sagrauta. Un Annai kļuva skaidrs, kāpēc meitas tik ļoti uzstāja, lai viņa atkal sarakstās ar bijušo vīru. Jo meitām gluži vienkārši bija bail, ka tēvs neizveido citu ģimeni, un mantojumu nestāj kādam citam.

Anna atrada advokātu un bija jāsākās vienam no grūtākajiem cīniņiem. Cīņai ar meitām. Vistuvākie cilvēki atradās uz kara takas. Tiesas sekoja viena otrai un process ir ievilcies bezgalīgi ilgs. Vai tas kādreiz izbeigsies?

 

 

 

COMMENTS

Pievienot komentāru