Atzīšanās horoskops: Kuras Zodiaka zīmes iemīlas ļoti ātri, bet kurām nepieciešams ilgs laiks?

Ir zodiaka zīmes, kurām ir nepieciešams visai ilgs laiks, lai atzītos jūtās, bet citi iemīlas ātri, un pat nedomājot, ātri atzīstas mīlestībā.

Nereti tie, kuri vadās pēc sirds, nevis prāta, atzīšanos mīlestībā nemēdz atlikt uz vēlāku laiku, bet tie, kuri vadās pēc loģiskiem spriedumiem, vēl ilgi prāto, kas tad ir mīlestība un vai tā beidzot ir piemeklējusi arī viņu.

12.vietā – Ūdensvīrs. Viņi ir loģiski domājošas būtnes, nevis emocionāli. Nereti tiek uzskatīta arī par visinteliģentāko Zodiaka zīmi, tieši šī iemesla dēļ viņam ir visgrūtāk iemīlēties.

11. vietā – Mežāzis. Mežāzim nepieciešams laiks, lai saprastu, vai tā tiešām ir mīlestības, nevis vienkāršas simpātijas. Viņš nemēdz skriet notikumiem pa priekšu, labāk izvēlas mazliet nogaidīt un nesteigties ar atzīšanos mīlestībā.

Lasi arī: No mīļākās līdz riebīgākajai Zodiaka zīmei – kurā vietā ierindojas tava zīme?

10.vietā – Vērsis. – Viņam ir grūti izlikt savas jūtas vārdos, viņš izvēlas to darīt ar darbiem. Grūti ir arī atzīties mīlestībā. Vērsim ir svarīgi, lai viņa mīļotais cilvēks ar viņu būtu uz viena viļņa, lai viņiem būtu par ko runāt, kā arī, lai attiecībās būtu uzticība no partnera puses.

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lappusi!

Pievienot komentāru