Horoskops maija mēnesim – kas sagaida katru no zodiaka zīmēm?

foto: pixabay

Lūk, ko zvaigznes sagatavojušas katrai no zodiaka zīmēm maija mēnesim!

AUNS

Maijs pavērs jaunas iespējas pilnveidoties un attīstīties. Līdz pat 27.oktobrim Aunus sagaida liela izaugsme. No otras puses – maijs nesīs daudz pārdomu un ietekmēs tavu saskarsmi ar citiem. Būs svarīgi izprast citus līdz saknei pirms reaģēt – it īpaši, ja tas saistīts ar dusmām.

VĒRSIS

Vēršiem maijs būs liels un svarīgs mēnesis. Visums tevi iegrozīs virzienā, kas saistīts ar pašrealizāciju. Esi atvērts un skaties uz lietām no dažādiem skatu punktiem! 15.maijs nesīs nenovēršamas izmaiņas attiecībās ar tuvākajiem, tomēr ap 22. maiju taps skaidrs, kuriem cilvēkiem tavā dzīvē jābūt, bet kuriem – jāaiziet.

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmes, kuras attiecībās ir drošas un pārliecinātas – nebaidās spert pirmo soli

DVĪŅI

Maijā tiksi pārbaudīts. Būs svarīgi mazliet piebremzēt un “uzlādēt baterijas”. 10. maijā būs svarīgi paskatīties uz sevi no malas un saprast, kā tu sevi iznes sabiedrībā.

Kopumā maijs nesīs gan izaicinājumus, gan arī ilgi gaidīto apskaidrību par tām lietām, kuras dzīvē ir patiesi svarīgas. Būs vērtīgi ieklausīties savā intuīcijā!

VĒZIS

Mēnesis, kurā būs iespēja doties savu mērķu virzienā. Tas, ko iesāksi tagad, nesīs pozitīvas pārmaiņas visa gada garumā. Šis ir īpaši svarīgs laiks, kad ieklausīties sevī, jo vēlāk šādas izdevības var nerasties.

Lai lasītu maija horoskopu par pārējām zodiaka zīmēm, šķir otru lapu!

Pievienot komentāru