Kāpēc vēlēšanās, par kuru tu tik ilgi sapņo, vēl nav piepildījusies

Kādā pasaules tālākajā nostūrī mīt neliels veikaliņš, kuram vējš stipras vētras laikā labu laiku atpakaļ noplēsa uzkārtni. Veikals tur atrodas bez jebkādām norādēm, taču cilvēki ceļu uz šo veikaliņu nav piemirsuši, jo zina-tur tiek izpildītas viskvēlākās vēlēšanās.

Tur ir viss-vadoši amati, liela varas ietekme, laimīgas ģimenes un bērni, milzu savrupmājas, dārgas jahtas un slaidi augumi. Bet tur nav dzīvības un nāves, jo tās ir citā iestādē, kura atrodas pilnīgi citā adresē.

Katrai precei ir sava cena, tomēr ir cilvēki, kuri šajā veikalā nekad neielūkojas, jo viņi grib visu saņemt bez maksas.

Cenas te ir dažādas. Piemēram, lai iegūtu labu amatu, jāziedo daudz laika. Jābūt gatavam pārplānot savu dzīvi un neļaut citiem ietekmēt savu viedokli.

Reizēm cenas ir ļoti dīvainas. Piemēram, lai piepildītu sapni par laulību, nebūs jāmaksā dārgi. Taču, lai laulība būtu laimīga, jāmaksā būs dārgi. Jo lai piepildītu sapni par laimīgu laulību, vajadzēs rēķināties ar augstu atbildības sajūtu, atteikšanos no savām vēlmēm, bet ieklausīšanos otra vēlmēs. Vajadzēs spēju priecāties par dzīvi un māku novērtēt to, kas tev ir dots. Būs jāatsakās no “upura lomas” un dažos gadījumos arī nāksies saraut attiecības ar radiem un pāris draugiem.

Ne visi veikala apmeklētāji ir gatavi maksāt augstas cenas. Daži, ieraugot cenas, uzreiz dodas prom.

Ir tādi, kas sūdzas, ka te viss ir pārāk dārgi un prasa atlaides. Vai jautā-kad būs izpārdošana?

Daži ar skaudību skatās uz tiem laimīgajiem, kuriem ir izdevies labs pirkums, jo klusībā domā, ka viņiem droši vien ir labās attiecības ar veikala īpašnieku, kas palīdzējis piepildīt vēlēšanos bez maksas.

Daudzi vērsušies pie īpašnieka ar lūgumu samazināt cenas, lai uz šo veikaliņu var atnākt vairāk pircēju. Bet īpašnieks atsaka, jo pie cenu samazināšanas zūd arī kvalitāte.

Ja kāds pajautā, vai īpašnieks nebaidās bankrotēt, viņš tikai rāmi pagroza galvu un atbild, ka vienmēr būs cilvēki, kas būs gatavi riskēt un apgriezt pasauli kājām gaisā, lai tikai sasniegtu savu sapni. Tie ir cilvēki, kuri nav gatavi dzīvot rāmu dzīvi. Tie ir cilvēki, kuri ir gatavi tērēt laiku un enerģiju savu sapņu piepildīšanai.

Starp citu, uz šī paša mazā veikaliņa durvīm atrodas pavisam neliels uzraksts: “Ja tavs sapnis vēl nav piepildījies, tas nozīmē, ka tu vēl neesi samaksājis”.

Avots: cluber.com.ua

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru