Labāko draudzeņu horoskops – lūk, kāpēc tu esi tik lieliska partnere savam vīrietim!

Atrodi sava mīļotā vīrieša zodiaka zīmi, un uzzini, kādas īpašības viņam patīk sievietēs!

Lūk, kāpēc tu esi tik lieliska partnere un piemērota savam mīļotajam vīrietim!

Auns

Tu ar viņu fiziski savienojies. Ja dodaties ārā ar suni vai vienkāršā pastaigā, tu vienmēr turi viņa roku. Pat tad, kad skaties kādu šausmu filmu, tu cieši saspied viņa plaukstu šaušalīgo skatu epizodes laikā.

Vērsis

Tu ar viņu dalies savā privātajā telpā. Tu esi atvēlējusi vietu viņa zobu birstei un skuveklim, ļaujot viņam ieraudzīt to, ka esi savā dzīvē atvēlējusi šim cilvēkam vietu.

Lasi arī: 3 pašas nepieejamākās zodiaka zīmes – ļoti grūti iekarojamas!

Dvīņi

Tu vienmēr iepazīstini viņu ar citiem cilvēkiem, kurus viņš nepazīst, piemēram savu priekšnieku, draugiem vai sporta treneri. Tu viņu neatstāj novārtā arī brīžos, kad esi iegrimusi sarunā ar kādu citu, tu vienmēr pārliecinies, ka viņš tiek iekļauts visā, ko dari.

Vēzis

Tu viņam ļauj saprast, ka novērtē to, cik droši viņa klātbūtnē jūties, kā arī, ka tev patīk tikt mīloši aprūpētai. Tu esi viņam blakus, kad nepieciešams plecs uz kura paraudāt vai ausis, kas gatavas uzklausīt. Viņš labi zina, ka var izrādīt jebkuras emocijas, jo tu viņu par tām netiesāsi.

Lauva

Tu viņam izsaki gana daudz komplimentu, lai viņš justos labi, turklāt, no tavas mutes tie vienmēr ir patiesi un nesamāksloti.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

COMMENTS

Pievienot komentāru