Lauris Reiniks kritizē Stankeviča viedokli par izvaroto meiteņu abortiem

Ekrānšāviņš

Lauris Reiniks, asi reaģē  uz pašreizējā Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča izteikto viedokli par to, ka bērni, kuri ieņemti krievu karavīru izvarošanas rezultātā, pelnījuši cieņu un tiesības dzīvot.

Mūziķis mikroblogošanas vietnē “Twitter” raksta: “Kā lai korektāk izsakās? Bļin, reizēm gribas radīt otru anonīmu kontu, kur spļaut uguņus. Nu wtf? WTF? Pi**ec vienkārši.”

Lauris Reiniks turpina: “Es ļoti ceru, ka Latvijā nonākušajām izvarotājām ukraiņu sievietēm Zbigņeva Stankeviča izteikumi neliks justies nedrošām vai vainīgām. Pietiks jau ar Poliju, kur baznīca izpildās kā viduslaikos. Latvija ir Eiropas valsts, kur katram ir tiesības pašam lemt. Un mums ir jāpalīdz.

Nē, man konkrēti uzsita asini tie Z. Stankēviča izteikumi par izvarotajām sievietēm un abortiem. Lai tikpat pārliecinoši un skaļi runā arī par īstām problēmām- pedofīliju Katoļu baznīcas mācītāju vidū, ko tik naski gadu desmitiem piesedz visa viņu sistēma.

Lasi arī: Aldis Gobzems: “Es uzskatu, ka Latvija mainīsies tikai caur ļoti lielām ciešanām”

Ir jābūt ļaunam, bezsirdīgam, nejūtīgam vai vienkārši ĻOTI aptumšotam cilvēkam, lai krievu karavīru izvarotājām ukraiņu sievietēm un MEITENĒM ieteiktu netaisīt abortus vai pārmestu vēlēšanos to veikt. Un šoreiz bezsirdīgo karogu nes katoļu baznīca ar Z.Stankeviču priekšgalā.

Mani šīvakara tvīti nav par noliegšanu vai noniecināśanu, bet par to, ka ir skaidri un gaiši redzams, kura konfesija par ko iestājas. Ticība ir svarīga un palīdz, bet reliğijai NEKAD nav jājaucas cilvēku personiskajăs izvēlēs. Mums ir savas galvas!”

COMMENTS

Pievienot komentāru