Lietas, kuras nedrīkst piedot pat pašiem tuvākajiem cilvēkiem

Nevēlētos kļūt banāls. Daudzi jau ir sacījuši, ka nevajag piedot nodevību, viltu utt. Bet varbūt apskatīsimies dziļāk, lai paplašinātu mūsu sapratnes horizontus? Galu galā visiem vajadzētu zināt, ko nevajag piedot pat vistuvākajiem.

Šobrīt ārkārtīgi saasinājies ir naudas jautājums. Šobrīd ir 2020. gads un ļoti daudziem cilvēkiem ir naudas problēmas. Un vissvarīgākais ir tas, ka nākas vest ar cilvēkiem sarunas pa šo tēmu. Piemēram, kad un kā cilvēks atdos naudas summu.

Un nekādā gadījumā cilvēkam nevajag piedot, ja viņš patstāvīgi attaisnojas, pārkāpj termiņus. Nevajag piedot un atkal aizdot. Ir vērts apstāties, jo acīmredzami cilvēks nav pelnījis jūsu uzticību. Daudzi turpina dot naudu, domājot, ka cilvēkam ir problēmas. Bet būtība ir pavisam cita.

Lasi arī: Piestāv visām. 5 kleitas, kurām šovasar noteikti jābūt jūsu skapī

Un šeit ir kāda nianse. Parunāsim par to, ka apkārtējie ir ļoti negatīvi un noraidoši, bet jūs cenšaties attīstīties un augt.

Piemēram, jūs vēlaties ieturēt diētu. Un apkārtējie saka, lai jūs nedarat muļķības, ka jums trūkst gribasspēka. Un tā visos centienos. Pat sīkumos. Galvenais ir tas, ka tas mūs iznīcina.

Katru dienu, piemēram, pa mazām devām. Šeit ļoti labi iederas frāze: “Aiz katra lieliska vīrieša, ir lieliska sieviete.” Šeit ir stāsts par motivāciju, par kompetenci.

Bet, ja tuvinieki katru dienu tevi nospiež, tad laika gaitā jūs kļūsiet par cilvēku, kurš nespēj sevi savest kārtībā. Ir pareizi ieturēt diētu, iet uz sporta zāli, veikt remontu utt. Ar negatīviem cilvēkiem, kas nospiež, es parasti iesaku pārtraukt saziņu. Pat ja tie ir vecāki. Galu galā šeit mēs runājam par JŪSU likteni!

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru