Kā stiliste mainīja frizūru divgadīgam puisēnam, lai glābtu viņu no izsmiekla. Foto pirms un pēc

Parasti uz pārvērtību šoviem ierodas pieauguši cilvēki. Viņiem ir daudz problēmu, kuras viņi grib atrisināt mainot izskatu. Piemēram, nokārtot privāto dzīvi vai iegūt augsti apmaksātu darbu. Un vairumā gadījumu, stilisti strādā ar pieaugušajiem. Bet ir gadījumi, ka uz izmaiņām atnāk bērni. Un pat pavisam maziņi. Viens no tādiem – Džordžs, kas ļoti grib izmainīties. 

Džordžam ir tikai divi gadiņi. Uz pārvērtībām viņš atnāca kopā ar mammu. Viņš vēl nav iemācījies kārtīgi runāt, bet visu saprot. Un viņam ir viena pavisam ne bērnu problēma. Džordža mati – cirtaini, pūkaini, kā dēļ galva atgādina noziedējušu pieneni. Tas izskatās diezgan mīļi un smieklīgi. Bet varbūt problēma ir tajā, ka matus ir grūti ķemmēt? Izrādās, ka nē, matus ir diezgan viegli saķemmēt un problēma ir pavisam citur.

https://www.youtube.com/watch?v=ASw85UOnlhU&feature=youtu.be

Tas bieži kļūst par apsmiekla iemeslu no lielāku bērnu puses un dažreiz pat no pieaugušajiem. Māte izstāstīja, ka Džordžs bieži raud dēļ saviem matiem un kā vien prot, mēģina paskaidrot, ka viņam ir slikti, kad viņu apsmej.

Lasi arī: Lietas, kuras nedrīkst piedot pat pašiem tuvākajiem cilvēkiem

https://www.youtube.com/watch?v=ASw85UOnlhU&feature=youtu.be

Piedzīvot apsmieklu tik agrā vecumā – nopietna psiholoģiska trauma mazulim. Jo aizskarošie vārdi, kurus viņam teica, paliks viņa sirdī vienmēr un vienmēr izraisīs sāpes. Tāpēc, pirms sakām kaut ko par cita cilvēka ārieni, vajag padomāt, vai tas nebūs viņam aizvainojoši?

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru