Lūk kāpēc vajag rīvēt pēdas ar banānu mizu

Ēdot divus banānus dienā, var lieliski uzlabot savu veselību. Ja tos bieži ēd, cilvēkam rodas vairāk enerģijas, samazinās muskuļu krampji, uzlabojas gremošanas sistēmas darbība.

Banānu ēšana palīdzot arī pret anēmiju, tādēļ esot ieteicams to ēst dzelzs deficīta gadījumos. Lai vai kādu iemeslu dēļ un cik daudz Tu ēd banānus, pāri paliek banānu miza, taču pirms to izmet ārā – ierīvē ar to pēdas!

Pedikīrs ar banānu mizu

Banāni ir ļoti piemēroti lietošanai pedikīram; augļos esošās aminoskābes un vitamīni var palīdzēt sausajām kājām nekavējoties kļūt mīkstām un gludām. Atliek vien darīt sekojošo:

Banānu nomizo, apēd un mizu patur. Labi nomazgā kājas un kārtīgi nosusini. Ar banānu mizas iekšpusi cītīgi ieberzē pēdas. Mīkstinošās un barojošās sastāvdaļas darīs savu un iesūksies Tavās pēdās tik, cik nepieciešams.

Pēc tam noskalo kājas ar remdenu ūdeni vai palutini tās ar neilgu kāju vannīti – ar siltu ūdeni un dzeramo sodu. Pēc tam iesmērē pēdās kāju krēmu vai ķermeņa losjonu un uzvelc sausas, tīras zeķes.

Lasi arī: Banāni veselībai: 7 veselības problēmas, kuras tie izārstēs labāk nekā zāles

Ja Tev ir ieplaisājusi papēžu āda, ādas sabiezējumi vai pat varžacis, var šajā vietā uzlikt banāna mizu, pārvilkt zeķi un atstāt uz nakti. No rīta mizu izmet. Šādi jāliek banānu miza nedēļas garumā! Manīsi, kā samazinās ādas sabiezējumi un plīsumi!

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu, kur vēl var izmantot banānus

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru