Personības un rakstura psiholoģiskais tests palīdzēs jums uzzināt, kāda enerģija jūsos ir izsmelta un kā to atjaunot

Psihologi tam ir izstrādājuši testa attēlu, kas sniegs ātru atbildi uz uzdoto jautājumu. Ekspertiem patīk strādāt ar šāda veida testiem, ar vizualizācijas testiem, jo ​​atšķirībā no standarta anketām tie ir balstīti uz zemapziņas funkcijām.

Lai to nodotu, vienkārši atpūtieties. Koncentrējieties uz sevi. Tagad apskatiet attēlu zemāk. Jums piedāvā sešas mandalas. Vadoties pēc intuīcijas, izdariet izvēli.

Lasi arī: Klajā nākusi informācija par to, ko princis Čārlzs pateicis Diānai dienu pirms kāzām; Pēc tam viņa negribēja precēties

Visticamāk, rezultāts jūs pārsteigs ar patiesumu un precizitāti.

 

1. sarkanā čakra

“Sakne” – simbolizē vitālo enerģiju. Šajā dzīves posmā jūs esat izsmelts. Jūsos teju vispār nav palicis spēka, šķiet, ka visas sulas ir izspiestas no jums. Ja sakņu čakra ir traucēta, cilvēkā uzplaukst depresija un pesimisms. Jums vienkārši nepieciešama atpūta.

 

2. oranžā čakra

“Sakrāls” – jūsu izvēle runā par seksuālās čakras pārkāpumu, jeb enerģiju. Ja jūs nepārtraucat sevis likvidēšanu no problēmas, jūs iegūsit problēmas savā seksuālajā dzīvē un slimības uroģenitālajā sistēmā. Pavadiet vairāk laika kopā ar partneri, lai atbrīvotu saspringumu. Piedzīvo patiesu mīlestību – fizisku un garīgu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Pievienot komentāru