Roberto Meloni vēršas pie sabiedrības ar lūgumu palīdzēt

Televīzijas Rīga TV24 pavāršova “La Dolce Vita” vadītājs, šovmenis Roberto Meloni publicējis lūgumu palīdzēt.

“Labdien visiem! Es šoreiz palūdzu jūsu atbalstu. Lūdzu

Astrīda ir piedalījusies “La Dolce Vita” ar lielisko kūku, viņa ir manā ceturtā recepšu grāmatā “Pa bērnības garšām ar Roberto” tāpēc 14 augustā pulkst 17.00 es uzstāšos Labdarības Koncerta “PAR ASTRĪDU” , visa ieejas nauda tiks ziedota Astrīdas ārstēšanai un būs iespēja iegādāties manas gramatas par īpašo cenu :

Pa Latvijas Novadiem ar Roberto 15€
Pa Bērnības garšām ar Roberto 10€
No grāmatu pārdošanas summu 50% tiks ziedoti Astrīdas ārstēšanai.
Tiekamies Litenē

Lasi arī: Skumjas ziņas: miris leģendārās filmas “Meklējot kapteini Grantu” aktieris

Šeit mazs apraksts par Astrīdu

Astrīda no Gulbenes novada Litenes ir latviešu valodas skolotāja ar 45 gadu stāžu, bijusi aktīva sabiedriskajā dzīvē un iemantojusi slavu ne tikai vietējā apkaimē, bet arī plašāk Latvijā ar savu konditores talantu, piedaloties dažādos konkursos, recepšu grāmatas izdošanā, kā arī piedaloties TV raidījumā.

Dzīvespriecīgo un aktīvo Astrīdu pirms 3 gadiem piemeklēja ļaundabīga slimība – acs melonoma. Tika veikta apstarošana, tika veikts ķīmijterapijas kurss, kuru pusgadu apmaksāja valsts, bet terapija nebija iedarbīga, slimība turpināja izplatīties.

Saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām Latvijas ārstu konsīlijs Astrīdai šobrīd ir nozīmējis kombinētu imūnterapiju ar medikamentiem Yervoy un Opdivo, kurus valsts neapmaksā.

Pirmajām 4 devām Yevory un Opdivo kombinētai terapijai ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 16 432 eiro, 4 devām kopā nepieciešami 65 728 eiro. Savukārt pēc tam ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 2 114,8 eiro, kas kopā ir 64072,80 eiro.

Pavisam kopā Astrīdas ārstēšanai nepieciešami 129 800,80 eiro. Astrīdas tuvinieki nevar rast tik milzīgus naudas līdzekļus medikamentu iegādei un būs bezgala pateicīgi katram, kas radīs iespēju palīdzēt lieliskākajai sievai, rūpīgākajai un mīlošākajai mammai un omei.

Astrīda iesniegusi pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā individuālās kompensācijas saņemšanai, taču atbilde vēl jāgaida.

Tomēr arī pozitīvas atbildes gadījumā tas segts tikai nelielu daļu no nepieciešamās summas. Šīs ir zāles šobrīd ir vienīgās, ka var slimību apturēt. Astrīda turpina iespēju robežas strādāt, cep kūkas un nevēlas padoties! Palīdzēsim Astrīdai!”

Ziedot iespējams šeit

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru