Ronaldu publisko pirmo foto pēc paziņojuma par dēliņa zaudējumu

Portugāļu futbolists Krištianu Ronaldu ar mīļoto sievieti Džordžīnu Rodrigesu pirms dažām dienām sociālajā vietnē “Intagram” publicēja ierakstu, atklājot, ka viens no dvīņiem dzemdību laikā miris. 

Tagad pāris dalījies ar pirmo foto, kur redzama kuplā ģimene ar abu bērniem.

Pie foto futbolists ierakstījis aprakstu: “Mājas, mīļās mājas. Džo un mūsu mazulīte ir beidzot kopā ar mums. Mēs vēlamies pateikties visiem par labajiem vārdiem un žestiem.

Jūsu atbalsts mums ir ļoti svarīgs, un mēs sajūtam mīlestību un cieņu pret mūsu ģimeni. Tagad ir laiks būt pateicīgiem par dzīvību, kuru esam sagaidījuši šajā pasaulē.” 

Pērnā gada oktobrī Ronaldu bija nācis klajā ar paziņojumu, ka kļūs par tēvu dvīņiem, mēnesi vēlāk kļuva zināms, ka viņa mīļotā sieviete gaida zēnu un meiteni. Dzemdību laikā puisītis nomira.

 

Lasi arī: Krištianu Ronaldu nāk klajā ar skumju paziņojumu

“Ar dziļām skumjām paziņojam, ka mūsu jaundzimušais dēls ir devies mūžībā. Tās ir lielākās sāpes, kādas vecāki spēj izjust.

Tikai mūsu meitiņas piedzimšana dod mums spēku izdzīvot šo brīdi ar cerību un prieku. Mēs vēlamies pateikties ārstiem un māsiņām par viņu rūpēm un atbalstu. Mēs esam satriekti par šo zaudējumu un lūdzam privātumu šajā sarežģītajā laikā. Mūsu mīļo dēliņ, tu esi mūsu eņģelis. Mēs tevi vienmēr mīlēsim,” tā rakstīja Ronaldu un Rodrigesa.

COMMENTS

Pievienot komentāru