Tavas zemapziņas pārbaude: izvēlieties aci un saņemiet svarīgus dzīves padomus

Mūsu zemapziņa ir interesanta lieta. Tas var pateikt daudz interesanta par mūsu personību. Veicot izvēli par labu tai vai citai darbībai, lietai, objektam, personai, mēs vispirms vadāmies no savas zemapziņas, kas, darbojoties jūsu pusē, vienmēr jums pateiks, kura izvēle šajā dzīves posmā būs pareizākā.

Tādējādi mūsu zemapziņa vēlas mums nodot svarīgus dzīves padomus vai brīdināt par noteiktām grūtībām, kas var rasties mūsu ceļā.

Ja vēlaties pēc iespējas ātrāk uzzināt, kas jūs gaida, lai saņemtu praktiskus padomus, jo nezināt, kā rīkoties konkrētā situācijā, iesakām veikt vienu interesantu un ātru pārbaudi.

Apskatiet sešus acu attēlus un izvēlieties vienu, ko jums saka jūsu zemapziņa!

Un tagad ir pienācis laiks uzzināt, kādu vēstījumu jūsu zemapziņa jums nodod.

 

Ja izvēlējāties aci Nr. 1.

Jūs esat pieradis slēpties no dzīves problēmām, piemēram, kā gliemezis savā mājā. Bet beidziet to darīt. Ir pienācis laiks rīkoties. Beidz slēpties no šīs pasaules. Tu esi pārāk noslēgts sevī. Ik pa brīdim jūs izrādāt neuzticību sev, saviem spēkiem, tādējādi daudzējādā ziņā nenovērtējot un ierobežojot sevi.

Lasi arī: Horoskops no Pāvela Globas 2021. gadam visām zodiaka zīmēm

Iemācieties ielaist cilvēkus savā dzīvē, lai pārstātu justies kā vientuļnieks.

 

Ja izvēlējāties aci Nr. 2.

Jums ir ko slēpt. Saskarsmē ar cilvēkiem jūs esat pieraduši dižoties. Bet jums ir jāsaprot, ka tas tikai traucē jūsu labsajūtai. Jūs,  nemanot, tam veltāt tam daudz sava laika. Labāk visu vienreiz atzīt, izplest brīvības spārnus un beidzot saprast, ka esi spējīgs uz daudz ko.

 

Ja izvēlaties aci Nr. 3

Šis acu veids runā par jūsu dzīves ciešanām. Tagad jūsu dzīvē ir pienācis grūts periods. Notiek daudzas lietas, un jūs nevarat savaldīt savas emocijas. Bet jums jāsaprot, ka šajā pasaulē neesat viens. Jūsu dzīvē ir cilvēki, uz kuriem varat droši paļauties.

Pietiek ar varonību, visu noliekot uz saviem pleciem. Jums blakus noteikti ir cilvēki, kas patiešām var jums palīdzēt, ir gatavi izstiept palīdzīgu roku un dalīties ar jums ar jūsu dzīves slogu.

 

Ja izvēlējies aci Nr. 4

Jūs pasargājat sevi no ārpasaules un iespējamām problēmām ar augstām sienām, kuras pats katru dienu garīgi būvējat sev apkārt, cerot, ka tās jums palīdzēs. Jūs mēģināt paslēpties aiz viņiem no problēmām. Bet nelutiniet sevi ar ilūzijām. Sienas nepalīdzēs.

Jums vienkārši jāmaina ierastais sociālais loks un jāpievērš uzmanība cilvēkiem, ar kuriem jūs saista kopīga pagātne un kopīgas atmiņas. Varbūt to nav viegli izdarīt, bet ir vērts mēģināt. Un, ja jums izdosies dzīvot nākotnē, nemaisot pagātni, tad tā būs uzvara. Visas citas dzīves problēmas un peripetijas būs jūsu rīcībā.

 

Ja izvēlējies aci Nr.5

Dzīvē tu esi maksimālists, pieradis pareizi darīt savu darbu. Jūs esat gatavs burtiski iet uz priekšu aiz vēlmes sasniegt mērķi. Tajā pašā laikā jūs mēģināt rīkoties pēc iespējas atturīgāk, atklāti nedemonstrējot savas emocijas. No tā izriet, ka paveiktā darba rezultāts vienmēr ir vislabākais.

Jūs mīlat un novērtējat savu dzīvi. Bet dažreiz gadās, ka svarīgas lietas vienkārši tiek zaudētas no jūsu redzes lauka. Tiecoties pēc rezultāta, jūs aizmirstat izbaudīt mirkļus. Uzziniet, kad apstāties. Ir tikai viena dzīve. Tas pāries, un jūs to nepamanīsiet.

 

Ja izvēlējies aci Nr. 6

Šī izvēle jūs raksturo kā dzīves altruistu, kurš ir gatavs darīt visu iespējamo citu cilvēku labā, dažreiz pat atstājot novārtā savas intereses. Jums patīk redzēt apkārtējo cilvēku laimīgās sejas. Jūs dodat daudz, neko neprasot pretī.

Lasi arī: 12 svarīgi karmas likumi, kas var mainīt jūsu dzīvi

Atcerieties, ka cilvēki ir dažādi, un daži cilvēki vienkārši sāk izmantot jūsu laipnību. Bet jums jāiemācās pateikt cilvēkiem “Nē”. Atcerieties, ka nav iespējams atrasties blakus tiem, kuri nevēlas būt kopā ar jums vai vienkārši nav pelnījuši jūsu uzmanību. Iemācieties novērtēt sevi un savu laiku, pavadot to lietderīgi!

 

Vai jūs pieņemat saņemtos dzīves padomus, kurus zemapziņa jums sūta?

 

Avots: pēc ārzmeju preses materiāliem

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru