Trīs ārējā izskata pārmaiņas, kas var padarīt jūs daudz skaistākas

Nav jābūt “beauty blogerim”, lai rūpētos par savu ārējo izskatu, ieguldītu tajā laiku un naudu. Lūk, tikai trīs ārējā izskata pārmaiņas, kas jūs padarīs mirdzošākas un interesantākas!

Zobi

Piekritīsiet, ka jūsu paziņu lokā atradīsies cilvēks, kuram, iespējams, ir dzelteni zobi. Vai arī cilvēku, kuram visu laiku slikti ož elpa? Mutes higiēna ir viena no tām lietām, kas “cērtās” acīs, jo smaids IR cilvēka vizītkarte. Un nebūt nav uzreiz jāliek breketes vai porcelāna plāksnītes. Vispirms parūpējies par to, lai tavi zobi būtu kopti. Ir pietiekami daudz balinātāju, kurus var lietot mājas apstākļos. Un beigu beigās tas nekas, ka tev ir 30 vai pat 40 un vēlies likt breketes. Tava labsajūta ir to pelnījusi!

Lasi arī: 15 padomi, kas jums palīdzēs 10 dienās kļūt krāšņākai

Frizūra un pareiza matu krāsa

Katram no mums ir bijis slikto matu periods. Kādam tie ir bijuši zaļi vai platīnblondi. Tomēr pāri visiem eksperimentiem un kļūstot vecākai svarīgāk par sprādzienu uz galvas ir tas, lai mati būtu veselīgi un kopti.

Ja vēlaties zināt cik ļoti matu sakārtojums var mainīt cilvēku, tad zemāk skatieties fotogrāfijas ar Kelliju Osbornu. Šķiet, ka šai slavenībai uz galvas ir bijuši visi iespējamie matu sakārtojumi. Katrai sievietei ir viņas matu krāsa un viņas matu griezums. Jā, pārmaiņas vajag, bet saprāta robežās

Āda

Kādai tās būs pūtītes, kādai riņķi zem acīm. Mūsdienās ir pieejami tik daudz kosmētisko līdzekļu, tomēr svarīgāk ar kosmetologa palīdzību ir atrast sev piemērotāko! Ja tava āda ir problemātiska, tad pievērsies uzturam, jo, iespējams, ir kas tāds tavā uzturā, kas pasliktina tavas ādas stāvokli. Kādam tie var būt miltu produkti, vēl kāds, iespējams, dzer par maz ūdens. Eksperimentē un atrodi savu vienreizējo recepti, jo tu esi unikāla!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru