Viens no bērniem ir zēns, bet otrs meitene. Lielākā daļa cilvēku kļūdās izvēlē

Vai ticiet, ka ir tādi foto, kurus aplūkojot, nevar saprast redzama ir meitene vai zēns? Ja domājat, ka dzimumu vienmēr ir viegli noteikt, tad maldāties. Šajā attēlā ir redzami divi bērni, kurus apskatot nav skaidrs, kas uz tiem ir attēlots.

Tātad, apskatiet abus fotoattēlus. Kurš, jūsuprāt, ir zēns un kurš – meitene? Lielākā daļa cilvēku, kuriem uzdod šo jautājumu, atbild uz to nepareizi. Vai esat gatavs dzirdēt pareizo atbildi?

Pirmajā fotoattēlā redzama meitene vārdā Tīna no Belgradas. Viņas īsā frizūra un sejas vaibsti daudzus cilvēkus maldina! Otrajā fotoattēlā ir zēns vārdā Sons, kurš dzīvo Sarajevā. Skatoties uz šiem diviem fotoattēliem, ir tiešām grūti saprast, kurš ir kurš.

Lasi arī: Vīrs noskūpstīja sievu un pagriezies ieraudzīja savu meitu. Vārdus, ko viņa sacīja, viņš nekad neaizmirsīs

Kā redzat, fotogrāfs uzņēma bērnu foto, kuri ir ļoti līdzīgi viens otram. Pirms fotosesijas viņiem bija jāizveido līdzīgas frizūras un jāsmaida tāpat.

Fotogrāfa vārds ir Olivers Suters, un patiesībā šīs fotogrāfijas tika uzņemtas kāda iemesla dēļ! Viņa projekta mērķis ir parādīt, ka bērni no 2 dažādām, karojošām valstīm ir ļoti līdzīgi viens otram un cilvēkiem ir jāiemācās dzīvot mierā un harmonijā nākamās paaudzes laimei.

Protams, šāda doma ir cieņas vērta!

Raksti komentāros vai tu uzzminēji pareizi!

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru