Zināms vairāk par apstākļiem, kuros Serbijā miris Jānis Rožkalns: viņa mirstīgās atliekas drīzumā nogādās Latvijā

Klajā nākusi sīkāka informācija par apstākļiem, kādos Serbijā miris mūziķis Jānis Rožkalns. Jāatgādina, ka sēru vēsts  par Jāņa nāvi izskanēja Līgo svētkos. 

Jāņa Rožkalna kolēģis un draugs Krišs Pozemkovskis pēc traģiskās vēsts portālā “Facebook” ielika aicinājumu palīdzēt mirušā drauga ģimenei, kam bija nepieciešami vismaz 5000 eiro, lai uz Latviju atgādātu Jāņa mirstīgās atliekas un varētu viņu apbedīt.

Lasi arī: Meteorologs Toms Bricis brīdina par sekām, kādas var radīt šonedēļ prognozētie laika apstākļi

Nu Krišs informē, ka nepieciešamo naudu, pateicoties ziedotāju atbalstam, ir izdevies savākt un izstāsta vairāk par to, kas notika Serbijā.

Varu teikt, ka repatriācijai nepieciešamā summa ir savākta un par to ir liels paldies visiem, kuri iesaistījās, arī jums, ziņošanā. Bēres plānotas sestdien, ja nekas neaizkavējas.

Kaut ko komentēt par pašu notikušo īsti nevar tie, kuri nav bijuši negadījuma vietā, jo arī viņi ir tikai kaut ko dzirdējuši no citiem. […] kopumā tas bija negadījums, kurā cilvēks pārkrita pāri malai un neveiksmīgi uzkrītot betonam, ir zaudējis dzīvību,” sarunā ar Jauns.lv stāsta Krišs.

Šobrīd vēl tiek gaidīti visu instanču slēdzieni un atbildes, lai varētu oficiāli atzīt nāves cēloni, viņš piebilst: “Jāņa miesas atgādāšana šobrīd norit ar cerību jau nedēļas gaitā būt šeit, lai arī bēres varētu notikt, kā šobrīd plānots.”

COMMENTS

Pievienot komentāru