“Grezna sieviete”: teksts, kas daudziem mainīs idejas par skaistu dzīvi

Grezna dzīve ir dzīve pēc saviem noteikumiem. Iet uz saviem mērķiem. Nemeklē attaisnojumus.  Nemeklēt attaisnojumus savai izvēlei, saviem sapņiem, savām interesēm. Teikt: “Ar mani tā nevar!” Un teikt: “Es to varu.”

“Man ir sajūta, ka mani klienti pirms sesijas viens otram zvana un vienojas par sarunas tēmu. Nesen tas bija par krāšņām sievietēm. Tas pat nav saistīts ar mīlestību pret sevi, bet gan par atļauju būt gaišam, pamanāmam, runāt par sevi,” raksta psiholoģe Elena Pasternaka.

 

Īsta greznība ir dzīvot tā, kā jums ir ērti nevis kā citu saka

“Jūtieties kā smalka sieviete, nopērciet sev kaut ko tādu, ko nekad nevarētu atļauties, un tad Visums sapratīs, ka esat to pelnījis, un sniegs jums to, ko vēlaties.”  Visi šie stāsti par atļauju darīt kaut ko vairāk beidzas tieši rēķinu apmaksas dienā. Jo šī nav nekas vairāk kā spēle ar neirozēm un bailes no noraidījuma.

Lasi arī: Izvēlieties blakus sev cilvēku, ar kuru jūtaties kā mājās

“Pērciet sev greznu apakšveļu, tas padarīs jūs par sievieti.” Tas nepadarīs tevi par sievieti. Bet tas nodrošinās pāris negulētas naktis. Nē, ne tāpēc, ka nodarbosies ar seksu, bet gan tāpēc, ka grauzīsit smadzenes par iztērēto naudu un domāsiet, kā dzīvot ar atlikušajiem eiro pirms algas. Greznība nav biksītes, lūpu krāsas, restorāni…

Īsta greznība ir dzīvot tā, kā jums patīk. Ērtajās apakšbiksēs. Ērtos zābakos. Ar lūpu krāsu, kas jums patīk, vai vispār bez lūpu krāsas. Ir ēdiens, kas jums patīk, būt kopā ar draugiem, ar kuriem ir silti, būt kopā mīlestības dēļ, nevis pienākuma apziņas dēļ.

Iemācieties atteikties no nevajadzīgām lietām. No tā, kas ir novecojis. Nolietots. Un rūpējieties par to, kas jums patīk. Manas draudzenes 5 gadus vecā meita visu mazo mūžu iet ciemos ar savu karoti. Viņa var atļauties greznību ēst visu ar savu mīļo karoti, kas viņai patīk. Viņas māte ir ļoti kautrīga, katru reizi mēģina sevi attaisnot. Un tad es sāku ņemt līdzi savus piederumus uz piknikiem, jo ​​man nepatīk ēst plastmasu. Un man ir vienalga, ko citi cilvēki par to domā.

Grezna dzīve nav “tāpēc, ka esat to pelnījis”. Tas attiecas uz faktu, ka šī lieta ir jūsu cienīga. Māsas dāvāta krūze. Tēta krekls, kurā ir tik omulīgi aizmigt. Mammas cepta kūka.  Interesantas grāmatas. Labas filmas. Tās pašas dziesmas. Svaiga veļa. Tīrs dzīvoklis. Dzīve, kuru pats izvēlējāties.

Un grezna dzīve nav apēst sevi, kad kaut kas noiet greizi. Zeķubikses var saplīst. Mīkla var neizdoties. Draugi, iespējams, nevēlas skatīties jūsu iecienīto filmu. Mīļotais cilvēks var aiziet. Darbā jūs, iespējams, nesaņemsit paaugstinājumu. Jebkas var notikt. Ja jums kaut kas neizdodas, tas nekādā veidā neietekmē jūsu vērtību. Tas nozīmē, ka lietas vienkārši nenotiek tā, kā vēlaties.

Lasi arī: Nesamierinieties ar sliktu kafiju, sliktu draudzību un sliktiem partneriem

Grezna dzīve ir par iespēju izvēlēties. Vilkt saplēstas zeķubikses vai iegādājieties jaunas. Izmetiet pīrāgu un pasūtiet suši vai mēģiniet pīrāgu vēlreiz izcept. Skatieties filmu viens pats vai dodieties uz kafejnīcu ar draugiem. Palaist vaļā vai cīnīties. Meklējiet jaunu darbu vai pārskatiet vecā darba mērķus.

Grezna dzīve ir dzīve pēc saviem noteikumiem. Iet uz saviem mērķiem. Nemeklē attaisnojumus.  Nemeklējiet attaisnojumus savai izvēlei, saviem sapņiem, savām interesēm.  Sakiet: “Ar mani tā nevar!” Un sakiet: “Es to varu.”

Tas ir viss, ko es šodien gribēju jums pateikt. Apskāvieni!

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru