Nesamierinieties ar sliktu kafiju, sliktu draudzību un sliktiem partneriem

 

Jūs izlemjat, kā dzīvojat, ar ko draudzēties un kuru mīlēt

Dzīvē vienmēr būs cilvēki, kas jums teiks, lai neņemat visu pie sirds, atpūšaties un ejiet līdzi plūsmai, pieņemot visu, kā tas ir.

Jā, tas noteikti ir labs padoms, jo jūs nenodzīsit katru mākoni, kas iet cauri debesīm. Bet ir dažas lietas, no kurām nekādā gadījumā nevajadzētu “atmest ar roku” un pieņemt “būs kā būs!” Galu galā mūsu laime un spēja dzīvot lielā mērā ir atkarīga no viņiem.

Lasi arī: Kuras zodiaka zīmes kļūs visskaistākās vecumdienās

“Padomnieki”, kuri jums saka, ka jums ir jādzīvo viegli un no dzīves neko daudz negaidāt, faktiski dara “ļaunu”. Nevienam nav tiesību jums pateikt, kā dzīvot, vai tiesāt pēc saviem standartiem.

Vienīgais, kas jums jāieklausās, ir jūsu pašu sirds. Tikai tā var nekļūdīgi pateikt, kas jums nesīs laimi, un kas – gluži pretēji.

Ja jūs dzīvojat, pastāvīgi klausoties un uztraucoties par to, ko citi cilvēki domā vai saka par jums, tad jūs gaida tikai stress un rūpes.

Ja jūsu kaislīgā daba kādu atgrūž un viņš vēlas aiziet, atlaidiet. Jums apkārt nav vajadzīgi cilvēki, kas neatbilst jūsu enerģijai. Vissvarīgākais ir vienmēr būt godīgam pret sevi: ar ko tu gribi iet cauri dzīvei, ko tu sagaidi no cilvēkiem, kurus tu ielaidi savā dzīvē.

Jūsu dzīvei jābūt piepildītai ar to, kas jums patīk un kas nes laimi. Nebaidieties par to runāt skaļi.

Dabiski, ka jūs, tāpat kā visi cilvēki, nespīdat ar laimi blakus viltus un viduvējiem cilvēkiem.

Bet, ja jūs rīkojaties tā, it kā jums būtu vienalga, tad uzminiet, kas notiks? Pareizi, dzīve jums “dos” cilvēkus, kuri būs tieši tādi paši – nekas. Tā tas darbojas.

Protams, daudzas lietas dzīvē nevar kontrolēt. Tas galvenokārt attiecas uz citu cilvēku vārdiem un rīcību. Un jūs nevarat tos ne mainīt, ne pārliecināt par kaut ko.

Vienīgā persona, kuru jūs kontrolējat, esat jūs. Jūs un tikai jūs izlemjat, kā dzīvojat, ar ko draudzēties un kuru mīlēt.

Lasi arī: Izvēlies vīrieti, kurš mīl tevi pieskarties

Tāpēc nekad nepiekrītiet dzert sliktu kafiju. Nesamierinies ar sliktiem draugiem, kuri tevi nodos grūtos brīžos. Viņi domā par tevi tikai tad, kad viņiem kaut kas vajadzīgs. Un nekad nesamierinies ar attiecībām ar sliktiem cilvēkiem. Tas saindē tevi un tavu dzīvi, nevis iedvesmo un palīdz augt.

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru