Izvēlieties blakus sev cilvēku, ar kuru jūtaties kā mājās

Mājas ir cilvēks, kura pieskāriens dziedē. Blakus viņam jūs jūtaties, ka varat atkal mīlēt, un šoreiz jūs netiksit ievainots.

Es stāvēju uz bruģa seguma, daudzus tūkstošus kilometru no mājām, valstī, kuras valodu es gandrīz nesapratu. Es meklēju atbildes uz jautājumiem, kas man vēl nebija pat formulēti manā galvā. Bet es skaidri zināju, ka meklēju kaut ko – kaut ko tādu, ko, kā izrādījās, jau atradu. Un, lai to saprastu, man vienkārši nācās nedaudz atkāpties.

Mājas mums asociējas ar vietu, kur mēs nakšņojam, ar vietu, kur esam uzauguši, ar vietu, kur dzīvo ģimene un draugi, vai arī to, kur mēs paši dzīvojam.

Kad mums jautā, kur atrodas jūsu mājas, mēs uzreiz nosaucam konkrētu pilsētu. Bet pēdējā laikā es sāku saprast, ka māja nav tikai pilsēta vai ēka, bet gan konkrēta persona, kas kļūst par mūsu iemeslu palikt.

Lasi arī: Nesamierinieties ar sliktu kafiju, sliktu draudzību un sliktiem partneriem

Mājas ir vieta, kur jūs jūtaties mierīgi, pilnīgi droši. Un tas nemaz nav tāpēc, ka jūs dzīvojat mazā, mājīgā pilsētā ar zemu noziedzības līmeni. Mājas ir cilvēks, kurš dod jums šo sajūtu.

Persona, kurai blakus jūs jūtaties kā aiz akmens sienas. Persona, kuru jūs varat paļauties uz atbalstu grūtā dzīves brīdī. Cilvēks, kurš jums dod kaut ko tādu, par kuru vēlaties vienmēr atgriezties pie viņa.

Mājas ir vieta, kur jūs esat vajadzīgs, mīlēts un novērtēts. Vieta, kur jūs esat gatavs pieņemt un pat mīlēt visus savus trūkumus. Es domāju, ka māja ir cilvēks. Persona, kas padara jūs laimīgāku nekā jebkurš cits pasaulē. Jūsu mājas ir tur, kur atrodas šī persona.

Un es ceru, ka jūs atradīsit šādu cilvēku. Es ceru, ka jums izdosies atrast kādu, kurš vienmēr paliks pie jums, neskatoties uz visām likteņa peripetijām. Kurš jūs gaidīs no tālākajiem ceļojumiem. Vai varbūt viņš pavadīs tevi ceļojumā. Un tās būs jūsu mājas.

Mājas ir cilvēks, kurš vienmēr uzlūkos tevi ar mīlestību. Tas ir cilvēks, kurš tur tavu roku brīdī, kad jūti, ka esi sastindzis un nezini, ko darīt tālāk. Viņš ir blakus jums un nekur nedodas.

Mājas ir tad, kad jūs jūtat, ka tajās un jūsos ir kaut kas tāds, kas padara jūs abus par vistuvākajiem cilvēkiem uz Zemes, bet jūs nezināt, kas tieši.

Mājas ir ielaist kādu savā pasaulē, pat ja jums ir ļoti bail to darīt. Un tad tu saproti, ka neatkarīgi no tā, ka tu atšķiries no visiem apkārtējiem, tu esi atradis kādu, ar kuru tu pats jūties. Kāds, kas tevi saprot. Kāds, kuram uzticaties. Kāds, kuram, ja vajadzēja, jūs varētu uzticēties savai dzīvei.

Jūs varat viņam pastāstīt par saviem sapņiem, kas, iespējams, nekad nepiepildīsies. Tomēr viņš tev tik ļoti tic, ka pats sāk ticēt sev.

Viņš zina par tām lietām, kas liedz jums pašapziņu, par jūsu bailēm un pieredzi, kas neļauj gulēt naktī. Bet viņš jums saka tādus atbalsta vārdus, ka jums tiek uzticēta pārliecība un mierīgums, ko jūs nekad iepriekš neesat pieredzējis.

Nez kāpēc šis cilvēks vienmēr zina, ko un kad teikt, un jūs esat pārsteigts, cik labi viņš saprot, kas notiek jūsu iekšienē, kad jums pašam pat nav bijis laika to izdomāt.

Mājas ir tā persona, kuras pieskāriens jūs dziedina. Ar viņu jūs jūtaties, ka varat atkal mīlēt, un šoreiz jūs netiksit ievainots.

Mājas ir cilvēks, ar kuru jūs dalāt vienu laimi diviem. Persona, kuras problēmas jūs izlaižat cauri sev. Attiecības, kuras liek aizmirst par egoismu, jo pēkšņi otra labklājība jums kļūst svarīgāka nekā jūsu pašu.

Mājas ir tā persona, kuras dēļ jūs esat gatavs darīt jebko, jo jūs zināt, ka, ja ar viņu kaut kas notiks, tas vienkārši salauzīs jūsu sirdi.

Lasi arī: Izvēlies vīrieti, kurš mīl tevi pieskarties

Atrodot šo cilvēku un mēģinot aprakstīt savu mājas definīciju, tie cilvēki, kuri to vēl nav pieredzējuši, jūs vienkārši nesapratīs.

Bet es ceru, ka jūs atradīsit kādu, kas būs jūsu mājas. Un es arī uzskatu, ka pēc šīs tikšanās jums vairs nekad nevajadzēs uzzināt, kā ir dzīvot prom no savām mājām.

COMMENTS

Pievienot komentāru