Abi uzņēmumi (Honda un Kabuku) uzbūvēja jauno modeli uz mazas elektriskās šasijas, izstrādājot pēc pasūtījuma saražotu paneļu busiņa tipa karkasu. Vairums auto karkasa paneļu tika izveidoti, lai būtu apvienojami ar pastāvošo šasiju. Dizaina un ražošanas process izrādījās krietni ātrāks un lētāks, nekā tradicionālā paneļu veidošana, pie tam, prasīja daudz mazāk ekipējuma un mazāk izejvielu ražošanai.
Detalizētais bagāžnieka atveidojums, kurš satur sevī daudz reljefētu putnu, būtu bijis daudz lielāks izaicinājums bez 3D printēšanas tehnoloģiju pielietojuma, taču tā vietā, pēc viena šablona šādas detaļas var veidot tik, cik nepieciešams. Auto ir arī daži citi cepumiem draudzīgi dizaina elementi, tādi kā izslidināmas paplātes bagāžniekā un speciāli izvietotas nosiešanas vietas, lai parūpētos par to, ka cepumi tiek piegādāti veseli un viengabalaini.
Šis diezgan mikroskopiskais auto spēj nobraukt ap 80 kilometru bez nepieciešamības uzlādēt baterijas, pie tam, šajā mazajā brīnumā ir ietilpināmas trīs atsevišķas bateriju pakas! Lielākā baterija ir iebūvēta auto grīdas daļā, taču aptuveni vienu piektdaļu jaudas sniedz divas mazās baterijas, kuras ievietojamas blakus vadītāja sēdeklim (kurš, kā jau minējām, ir vienīgais sēdeklis šajā auto). Šo jauno Hondas modeli paredzēts testēt cepumu piegādes efektivitātē nākampavasar.