Kā pēc rokas noskaidrot, kad tu apprecēsies?

Zīlēšana pēc rokas: kad es apprecēšos?

Vairumu meiteņu ir nodarbinājis jautājums: “Kā pēc rokas saprast, kad es apprecēšos?” Pastāv dažādi veidi to uzzināt, tostarp arī ar zīlēšanu pēc plaukstas.

Vispopulārākais līdzeklis precēšanās vecuma noteikšanai – sadalīt attālumu no mazā pirkstiņa pamatnes līdz likteņa līnijai trijās daļās. Šis attālums ir vienāds ar 75 cilvēka dzīves gadiem, un katram posmam atbilst 25 gadi. 

pastedGraphic_2.png

Atkarībā no tā, kurā posmā atrodas jūsu precību līnija, pēc rokas var aprēķināt, kādā vecumā meitene apprecēsies:

  1. No dzimšanas līdz 25 gadiem. Precību līnija, kas atrodas gandrīz pie paša mazā pirkstiņa sākuma, liecina par to, ka meitene vienu reizi agri apprecēsies pēc lielas vēlēšanās. Iespējams, ka tā būs jūsu pirmā mīlestība, kopā ar kuru dibināsiet ģimeni, bet iespējams, ka arī ne tās nopietnākās attiecības visai dzīvei. 
  2. No 25 līdz 50 gadiem. Šim periodam raksturīga liela apzināšanās. Līnija šajā vietā liecina ne tikai par nopietnām un ilgstošām attiecībā, bet arī visdrīzāk par stipru laulību.
  3. No 50 līdz 75 gadiem. Precību līnija, kas atrodas ļoti tuvu sirds līnijai, liecina par to, ka sieviete apprecēsies diezgan cienījamā vecumā. Varbūt tā būs viņas otrā laulība.

Neraugoties uz šādu traktējumu, neaizmirstiet, ka tā nozīme ir visai aptuvena, un noteikt precīzu kāzu datumu spēs tikai pieredzējis hiromants. 

Lasi arī: Labākais piebarojums gurķiem jūlijā bagātīgai ražai

Otrs veids, kā pēc rokas var uzzināt, kad apprecēsies, ir nedaudz līdzīgs pirmajam, taču varēs noteikt precību vecumu nedaudz precīzāk. Gandrīz katrai meitenei attālums no mazā pirkstiņa pamatnes līdz sirds līnijai ir divi centimetri, bet viens milimetrs ir pielīdzināms trim dzīves gadiem. Tā pēc precību līnijas atrašanās vietas jūs viegli varēsiet aprēķināt, kad meitene izies pie vīra. 

Hiromantija, atšķirībā no zīlēšanas uz kārtīm par kāzām, – ir diezgan populārs veids, kā uzzināt jebkādu informāciju. Tomēr neaizmirstiet, ka nekādas līnijas un zīlēšanas pēc rokas nevar jums solīt senloloto zīmogu pasē un pateikt precīzu vecumu, kad jūs apprecēsieties. Neaizmirstiet arī par savām patiesajām jūtām un vēlmēm.

pastedGraphic_3.png

Kā pēc rokas uzzināt, cik reižu es precēšos?

Pēc rokas var uzzināt ne tika to, kur un kad apprecēsies, bet arī precību skaitu. Bet, vai tās būs laimīgas, ir atkarīgs tikai no jums. Svītru daudzums no sirds līnijas līdz mazajam pirkstiņam norāda, attiecīgi, cik reižu meitene precēsies. 

pastedGraphic_4.png

Ja jūsu precību līnija ir viena un spilgti izteikta, tas liecina par ilgstošām un stiprām attiecībām vienā laulībā. Visticamāk tās būs ilgas un laimīgas, bez trešajām personām. Jo horizontālāka ir jūsu līnija, jo veiksmīgāka būs jūsu laulība ar vienu partneri.