Kariņš nāk klajā ar bēdīgu paziņojumu visai Latvijai

“Vienīgais kas var būt pašapmierināts ir Kariņš kurš priecājas kā tauta cieš,” raksta Ivars.

“Līdzšinējie ierobežojumi ar frizieru aizliegumu un atsevišķu preču grupu aizliegumu nav devuši pozitīvu rezultātu. Tātad trūkst analīzes un pareizās pieejas,” raksta Ilze.

Lasi arī: Dana Reizniece-Ozola pilnīgi kaila izpeldās ledainā ūdenī (+ FOTO)

“Komandantstunda naktīs (Naktīs) nedod Absolūti neko, tikai Pilsoņu sačakarētās dzīves ar uzpūstiem Sodiem. Kuri būs spiesti pamest Latviju, tas ir tas pats, kas mirušie,” tā uzskata Kaspars.

Tikmēr daudzi aizstāv ierobežojumus, norādot, ka pasaules pieredze un, nu jau arī Latvijā pieredzētais, liecina – slimība ir ĻOTI lipīga un paņem daudzas dzīvības.

“Ja cilvēki ievērotu esošos ierobežojumus, nebūtu nekādu problēmu, Probēma ir tā, ka esam pārāk bezatbildīgi!”, raksta Andris.

Kā domā tu? Vai ierobežojumiem jāpaliek?

Vai, jūsuprāt, esošie ierobežojumi ir jāsaglabā?

KONTEKSTS:

Izvērtējot aktuālos epidemioloģiskos datus Latvijā pret iepriekšējo nedēļu, var novērot, ka drošības pasākumi ir palīdzējuši nedaudz stabilizēt situāciju. Taču saslimstība ar Covid-19 joprojām ir augsta. Turklāt nemazinās saslimstība bērniem, informēja Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

Lasi arī: Šis raksts nepatiks daudziem vīriešiem, bet … spēcīgs vīrietis ir spējīgs mainīties

Covid-19 uzliesmojuma laikā 2020. gada pavasarī Latvijā bija izsludināta ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Situācija vasarā bija stabila, bet septembra beigās saslimstība strauji pieauga. Valdība atkārtoti noteica ārkārtējo situāciju, kuras laikā bija stingrāki ierobežojumi. Par spīti tam saslimstība ar Covid-19 turpināja pieaugt.

Tādēļ ārkārtējā situācija ir pagarināta līdz 7. februārim. Spēkā ir stingri ierobežojumi līdz 25. janvārim, kā arī “mājsēde” nedēļas nogalēs, kas nozīmē, ka no plkst.22 līdz 5 katram jāatrodas savā dzīvesvietā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Anonīms</cite>

  ZINIET, NAV KAUT KAS KĀRTĪBĀ AR TO JŪSU COVIDU. Domāju ,ka viss ir pilnīgs sviests – vai tā nav vienkārši gripa, kas ceļo parasti pavasarī un rudens pusē, kā arī ziemā. Varbūt ir bērnu saaukstēšanās šajos laika apstākļos, bet mēs tik skandinām – covids,covids,covids… Ņem tak Kariņa kungs un aptinies tai covidā , bet atļauj cilvēkiem brīvi elpot un dzīvot.Ne jau cilvēki 2reiz nedēļā ķersta pa nakti Kariņa kunga Covidu, bet Kariņa kungs pelna sev prēmiju par labi padarītu darbu. Jautājums būtu Kariņa kungam – vai nav viņam vienalga vai cilvēki mirst no gripas ar komplikācijām, vai aizbrauc no valsts. Valdībai ir vispār uzspļaut tautai no piektā stāva, kaut vai paskatieties uz viņu prēmijām gada beigās un tai pašā laikā cik cilvēkus atstājuši bez darba un ienākumiem……………….Strādāsi – maksāsi sodu………..Blakus zeķēm stāv naktskrekls – nedrīkst pirkt, jo tajā dzīvo covids..paldies Kariņam, ka covidu ir iznīdējis apakšbiksēs, nav jāstaigā ziem’ar pliku pakaļu – PALDIES KARIŅ…………….

 • <cite class="fn">Santulja</cite>

  Totāls murgs šis viss, kurš ziemā pa naktīm ārā blandas? Komandantstunda viņiem dod pozitīvu iznākumu, nu muļķības. Tagad visi apavu, apģērbu veikali slēgti, nu ja, labāk būs kad atvērs tad visi kam daudz kas trūkst un ir shoping badā skries baros un tad varēs covid cipars kāpt. Nauda par maz Kariņam? Padomā vienreiz muļķi par tiem kuriem nekā nav.. Tu to naudu kapā līdzi nepaņemsi

 • <cite class="fn">Santa</cite>

  Kas tās par muļķībām? Īrijā netika atcelti ierobežojumi! Dzīvoju Ziemeļīrijā un šeit tieši uz svētkiem ierobežojumi tika pastiprināti un ieviesta komandant stunda. Tieši pirms jaunā gada biju arī Dienvidīrijā un nekas nestrādāja un arī pārtikas veikali bija ciet jau 8os pateicoties komandantstundai. Plus dienvidos ierobežojumi vienmēr tiek ievēroti daudz stingrāk, piemēram, neviens neļaus tev staigāt pa veikalu bez maskas.

 • <cite class="fn">Gunis</cite>

  Pateicoties covid, zinām tos politiķus, kuriem nākotnē nespīd deputātu un ministru krēsli. Krīzes laikā prezidents un MK šefs ir lozungu teicēji. Večiem nav riekstu.

 • […] Kariņš nāk klajā ar bēdīgu paziņojumu visai Latvijai […]

Pievienot komentāru