Parādījusies skumja ziņa par “UgunsGrēka” Mildiņu – leģendāro aktrisi Ilzi Vazdiku

Latvijas medijos izskanējusi skumja ziņa par leģendāro Dailes teātra aktrisi Ilzi Vazdiku, kura Latvijas skatītājus priecējusi teju 60 gadus.

Kā savā 30. marta – 12. aprīļa numurā vēsta izdevums “Privātā dzīve”, leģendārā Dailes teātra aktrise Ilze Vazdika (77) izlēmusi vairs nekāpt uz skatuves.

Līdz šim aktrise uz skatuves pavadījusi teju 60 gadus, tā arī ne reizes nepaņemot kaut slimības lapu. Viņa izdevumam norāda, ka pie viņas lēmuma vainojama ne tikai pandēmija, bet pēkšņi pienākušais vecums.

Man tagad ir švakas kājas un tāda es vairs nevaru iet uz skatuves,” viņa stāsta, norādot, ka dodas pastaigās pa savu rajonu turpat pie teātra.

Viņai ir savi tuvie cilvēki, ar kuriem sazvanīties, kāds palīdz atnest smagākus pirkumus no veikala.

Lasi arī: Viņiem neko nevar noskaust. Kurām zodiaka zīmēm piemīt spēcīgs enerģētiskais lauks

Dienas aktrise, kuru liela daļa jaunākās paaudzes skatītāju atpazīst pēc pavāres Mildiņas lomas seriālā “UgunsGrēks”, vada, skatoties savu kolēģu veikumu latviešu seriālos un sekojot notikumiem Dailes teātrī.

Tāpat viņa saņēmusi pirmo “AstraZeneca” vakcīnu un maijā saņems otru. “Dzirdēju, ka pat Dalailama potējies ar to, vai tad es sliktāka par viņu?” spriež teātra leģenda.

Plašāk izdevumā “Privātā dzīve”!

 

Šķir otru lapu, lai noskatītos Ilzes Vazdikas sarunu ar aktrisi Sandiju Dovgāni, kurā abas aktrises vairāk pastāsta par sevi

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru