Supermodele un viņas vīrs mulats: Kā izskatās bērni vienam no skaistākajiem pāriem pasaulē

Dautcena Krusa tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām modelēm pasaulē. Viņas vērtība tiek lēsta desmitiem miljoniem dolāru apmērā. Viņa sadarbojas ar tādiem zīmoliem kā Loreal, Dolce&Gabbana, Gucci un Versace. Un visi viņu pazīst kā “Victorias Secret” eņģeļiem.

Jaunā sieviete patiešām ir guvusi galvu reibinošus panākumus. Pēc skolas beigšanas holandiete nokļuva kādā modeļu aģentūrā, lai nopelnītu papildus naudu un tā viņa guva pasaules slavu.

Mīlestība no pirmā acu uzmetiena

Šobrīd Krusai ir 35 gadi un viņa jau daudzus gadus ir precējusies ar dīdžeju Sanneru Džeimsu. Šis pāris tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem pasaulē. Tāpat kā sieva arī Sanners bieži fotogrāfējas un pozē dažādiem žurnālu vākiem.

Lasi arī: 3 vīriešu frāzes, kas liecina par to, ka viņš uzskata sevi par jūsu “saimnieku”

Vīrietis savu izskatu ir mantojis no āfrikāņu un arābu izcelsmes radiniekiem, tāpēc vīrietim ir samērā eksotisks ārējais izskats.

Фото: соцсети

Pāris satikās 2009. gadā vīrieša dzimšanas dienas ballītē. Tolaik modele jau bija dzirdējusi par atraktīvo dīdžeju un viņa talantu. Viņi sāka satikties un drīz vien iemīlējās.

Jau pēc pāris mēnešiem notika bildinājum un 14 mēnešus pēc satikšanās zvanīja kāzu zvani.

Фото: соцсети

Viņu bērni

Pāris apprecējās Krusas dzimtajā Holandē. Turklāt tajā laikā sieviete jau gaidīja bērniņu un vēders bija ļoti redzams. Šobrīd pirmdzimatajam puisītim jau ir 11 gadi un viņš nemaz nebaidās pozēt kopā ar slaveno mammu.

Обложка журнала Vogue

2014. gadā pārim piedzima meitiņa un šobrīd viņai ir jau 6 gadi.

Supermodele un viņas vīrs ceļo pa visu pasauli kopā ar saviem bērniem.

Фото: Instagram

Фото: Instagram

COMMENTS

Pievienot komentāru