Trīs lietas, kas vīriešiem patiesībā vajadzīgas no sievietes

Attiecības starp vīrieti un sievieti ir piepildītas ar daudzām formalitātēm. Patiesībā vīriešiem no sievietēm ir nepieciešamas trīs lietas. No pirmā acu uzmetiena tās šķiet vienkāršas, bet tajā pašā laikā daiļā dzimuma pārstāvēm nez kāpēc sagādā grūtības.

Sievietes ir pārliecinātas, ka vīriešiem ir nepieciešama tikai viena lieta! Jā, arī šis “tikai viens” ir vajadzīgs un ieņem nozīmīgu vietu attiecībās. Izvēloties dzīves partneri, vīrieši pievērš uzmanību fizioloģiskajai savietojamībai. Neatkarīgi no tā, cik sieviete ir pievilcīga, ir svarīgi, lai viņa būtu piemērota temperamentam.

Lasi arī: Naudas koks – viss, kas tev jāzin par šo augu: kopšana, kā stādīt

Šeit sirds dāmas izvēle balstās uz tīri individuālām vēlmēm. Katram vīrietim ir svarīgi ne tik daudz ārējais izskats, cik tas, lai sieviete saprastu viņa vēlmes. Tomēr to pašu var teikt arī par sievietēm.

Otra lieta, kas ir neaizstājama,  attiecībās, ir pieķeršanās vai maigums. Stiprā dzimuma pārstāvji mīl, kad sievietes viņus slavē, atbalsta, uzklausa vai izrāda mazas uzmanības pazīmes. Tas šķistu sīkums, bet vīrieša noskaņojums no rīta uzlabojas, un diena būs daudz veiksmīgāka. Maigums ir iegremdēšanās jūtu okeānā. Sieviete, kura dodot viņam siltumu, dara brīnumus ar vīrieti. Vīrietim šķiet, ka sieviete pieņem viņu tādu, kāds viņš ir, un atklāj arī viņa jutekliskumu! Tādējādi izzūd vēlme ievērot izgudrotos standartus.

Trešā lieta, par kuru mēs bieži aizmirstam, bet bez kuras ir grūti izveidot laimīgas attiecības, ir piekāpšanās vai spēja likt vīrietim justies vājam. Vīrietim pastāvīgi jāpilda iekarotāja un pelnītāja funkcija. Kopš bērnības viņam māca, ka “vīrieši neraud”. Bet pastāvīgi pierādīt savu vīrišķību nav viegls uzdevums. Laika gaitā ir jābūt tikai pašam. Un šajā brīdī vīrietis vēlas sievietes skatienā redzēt “neierobežotu, visaptverošu” sapratni, kas ir pēc iespējas tuvāka mātes mīlestībai.

Lasi arī: “Knapi staigā, bet toties mini svārkos”. 71 gadu vecā Pugačova jaunā fotoattēlā parādīja slaidas kājas

Kas vīriešiem patiesībā ir vajadzīgs no sievietēm? Šis jautājums uztrauc daudzas meitenes. Atbildes parasti ir redzamas, mēs vienkārši nevēlamies tās pamanīt, jo mēs esam fiksēti patērētāju attiecībās.

Paldies par uzmanību!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru