38 gados Andžela Bentona, vientuļā māte, kura savu pirmdzimto dzemdēja vien 16 gadu vecumā, paspējusi ne tikai gūt augstus panākumus savā karjerā, bet iekļūt arī visos pasaules ietekmīgāko sieviešu sarakstos, uzvarēt cīņu ar krūts vēzi un uzrakstīt savas dzīves autobiogrāfiju. Kopš grāmatas izdošanas ir pagājis vien pusgads, taču tā jau ir kļuvusi par bestselleru. Kā viņai savas dzīves laikā izdevies sasniegt tik daudz, sieviete stāsta intervijā ar Urbangeekz.
Andžela ir uzņēmuma NewME dibinātāja un īpašniece un viņa palīdz jaunajiem uzņēmējiem piepildīt savus sapņus un realizēt projektus. Kopš 2011.gada, kad viņa aizsāka šo uzņēmējdarbību, viņa ir sadarbojusies ar vairāk nekā 300 jaunajiem uzņēmējiem un spējusi piesaistīt 17 miljonus dolāru lielas investīcijas. Lai gan viņas pirmais bērns pasaulē nāca 16 gadu vecumā, tas netraucēja viņai kļūt par veiksmīgu uzņēmēju.
Andžela Bentone:
-Būt vientuļajai mātei – tā nav neveiksme. Mūsdienās visur tiek skandināts, ka uzņēmējdarbība aizņem 100% tava laika un to, ka, lai sasniegtu augstus rezultātus, jāiet pāri līķiem. Taču patiesībā tā nemaz nav. Bet nepārprotiet mani – uzņēmējdarbība patiešām prasa smagu darbu, taču neļaujiet stereotipiem aizstumšot jūtu prātu, ja neesiet to izmēģinājuši uz savas ādas.
Esot vientuļās mātes lomā, var gūt labas mācības, kas lieliski noder uzņēmējdarbībā. Piemēram, radošums, daudzfunkcionalitāte, spēja sarežģītās situācijās atrast izeju, spēja rīkoties ar finanšu līdzekļiem, kā arī spēcīgas līdera prasmes. Nezinu kā jūs, taču es dodu priekšroku naudu investēt cilvēkos ar šādām pat īpašībām, nevis jaunizceptajos absolventos.
2016.gadā Andželai tika atklāts krūts vēzis. Viņa atzīst, ka, dibinot savu uzņēmumu NewME un radot jaunu brendu, viņai pārstāja rūpēties par savu veselību un ignorēja ķermeņa raidītos trauksmes signālus.
Andžela Bentone:
-Es zināju, ka man ir vēzis jau pirms tam, kad man to ārsti diagnosticēja. Veicot mājās krūšu apskati, es sataustīju veidojumu un man bija skaidrs, kas tas ir. Kad izdzirdēju ārstu diagnozi, es visvairāk uztraucos par saviem bērniem. Man ir trīs bērni. Jaunāko es dzemdēju 16 gadu vecumā. Es dusmojos par to, ka strādāju līdz spēku izsīkumam. Jā, es spēju daudziem palīdzēt, taču, saprotiet pareizi, tā bija arī mana dzīve, un es nebiju paspējusi to kārtīgi izbaudīt.
Stāsta turpinājumu lasi nākamajā lapā: