Zodiaka zīmes un mīlestība – kurš ir veiksminieks, bet kuram laime nespīd?

Veiksme mīlestībā ir visai liela svētība. Ja runā par zodiaka zīmēm, tad dažām veicas, bet citām – ne. Uzzini, kā ir ar tavu zodiaka zīmi!

Dažu Zodiaka zīmju pārstāvji sevi par laimīgiem neuzskata, taču tādi pavisam noteikti ir, ir arī tādas zīmes, kurām mīlestību atrast ir grūti, bet par arī neveiksminiekiem viņus nevar nosaukt.

Lasi arī: Lauvas ir bezbailīgas, bet Skorpioni pievilcīgi – iekšējā spēka horoskops

Zodiaka zīmes, kurām veicas mīlestībā

STRĒLNIEKS

Kaut arī sevi par veiksmīgu attiecību jomā neuzskata, taču tā ir – reti kurš saņemt tik regulāru uzmanību no pretējā dzimuma, reti kurā iemīlas tik liels cilvēku skaits. Jāatzīst, ka reti kurš pašam Strēlniekam tik tiešām iepatīkas.

DVĪŅI

Viņi, pat nemeklējot attiecības, var kādam nežēlīgi iepatikties. Lielākā problēma – viņš pats nezina, ko grib, jo domas maina tik pat bieži, cik zeķes. Nereti mēdz visu sasteigt, taču no šīs kļūdas pieļaušanas viņam būtu jāatradinās, jo tas īstu mīlu atrast nepalīdzēs. Parasti nemēdz partneri pamest tāpat vien, bet tam nepieciešams iemesls.

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmes, kurās iemīlēties ir ļoti bīstami

JAUNAVA

Reti kad ir tā, ka viņa patiešām pārdzīvo par neizdevušos mīlestību, jo parasti jau pirms attiecību uzsākšanas ir izvērtējis visus plusus un mīnusus. Jaunava ir praktiski domājošs cilvēks, kas paļaujas uz loģisko domāšanu, nevis vadās pēc jūtām. Citi viņa šarmam teju nespēj pretoties, līpot kā bites pie medus poda, bet viņam ir vienalga – var citu pasūtīt bez žēlastības.

Lai lasītu raksta turpinājumu, šķir otru lapu!

COMMENTS

Pievienot komentāru