8 īpašības, kuras vīrieši meklē sievietēs

Vīriešiem patīk dažāda tipa sievietes, tas nav noslēpums, jo gaumes ir dažādas. Vīrieši nemeklē tikai skaistas sievietes, ar kurām var patērzēt par ikdienišķām lietām. Pats svarīgākais priekšnoteikums-esi tāda, kāda tu esi, netēlo. Jo ilgstošās attiecībās nebūs iespējams noslēpt savu patieso dabu.

1. Ko tas nozīmē-būt pievilcīgai

Ārējam izskatam ir nozīme, bet tas nebūt nenozīmē, ka ir jāatbilst konkrētam skaistuma etalonam. Ir svarīgi sekot līdzi savam izskatam un akcentēt savus dabas dotumus. Tas nodrošinās ne tikai to, ka būsi pievilcīga pretējā dzimuma pārstāvjiem, bet dos iespējas iepazīties arī ar jauniem draugiem.

Svarīgi atrast apģērba stilu, kas piestāv vislabāk. Nēsājiet drēbes, kuras liek justies labi un pievilcīgi, dariet to biežāk-un jūs pamanīsiet, kā mainās jūsu dzīve.

Nesūdzieties par dzīvi, jo nevienam nepatīk negatīvi cilvēki. Veltiet laiku tam, lai saglabātu labu fizisko formu, bet nedariet to pāri saviem spēkiem vai nodarot sev ļaunumu. Jūsu mērķis nav izskatīties kā meitenei no žurnāla vāka.

Lasi arī: Nesadusmo Visumu: TOP-6 lietas, par kurām nekad nedrīkst runāt

2. Ļaujiet viņam stāstīt par saviem hobijiem un vaļaspriekiem

Visiem ir lietas, kas mūs aizrauj un par kurām mēs varam runāt stundām ilgi. Kad vīrietis ar aizrautību stāsta par savu hobiju vai vaļasprieku, uzklausi viņu un izrādi par to interesi. Attiecības, kurās cilvēki neinteresējas viens par otra aktivitātēm, ilgi neturpinās. Pat ja tev šķiet, ka viņa hobijs ir muļķīgs, nedari to viņam zināmu. Velti laiku tam, lai viņš saprastu, ka esi ieinteresēta viņa sakāmajā, tas jūsu starpā radīs dziļāku uzticības līmeni.

3. Esiet labs klausītājs

Labas attiecības sākas ar draudzību. Ja vīrietis jums kaut ko stāsta, uzklausiet viņu! Jums jākļūst par viņa uzticības personu. Kad vīrietis jūt, ka sieviete viņu saprot, saikne starp jums automātiski kļūst spēcīgāka. Bieži vien vīrieši ir kautrīgi un savas patiesās jūtas slēpj, bet, ja jums izdosies radīt viņā uzticību, kļūsiet par patiešām tuviem draugiem.

4. Stāstiet viens otram par saviem sapņiem un mērķiem

Spēcīgākās jūtas parasti veidojas tiem pāriem, kuriem ir kopīgi mērķi, vai vismaz kopējs skatījums un lietām. Vīrietim ir svarīgi, lai viņš, virzībā uz saviem mērķiem, tiktu atbalstīts.

Iepazīstoties ar vīrieti, ir svarīgi uzzināt, kādi ir viņa dzīves mērķi, un kāda ir viņa vīzija par ideālu dzīvi. Tieši tad sapratīsiet, vai jums ir pa ceļam.

5. Apzinieties savus dzīves mērķus

Iepriekšējā punktā teikts par to, ka svarīgi ir kopīgi mērķi. Taču tikpat svarīgi ir, lai jums būtu pašai savi mērķi. Jums ir jābūt tādai sievietei, kuri ir savi mērķi, un kura grib savā dzīvē kaut ko sasniegt. Attiecības nedrīkst būt par iemeslu tam, lai atteiktos no saviem mērķiem. Pasīva attieksme pret dzīvi var būt par iemeslu tam, ka pat mīlošs vīrietis var zaudēt interesi par jums.

6. Saderība

Mēs visi vēlamies drošas, vieglas un patīkamas attiecības.  Bieži vien mums iepatīkas tāda tipa cilvēki, kuri ilgstošām attiecībām nav piemēroti. Tu vari ātri iemīlēties, bet veidojot tuvākas attiecības ar cilvēku, ar kuru nav saderība, jūs sagaida tikai vilšanās un nepatīkamas situācijas.

7. Esiet lietas kursā par to, kas vīrietim patīk gultā

Katrs vīrietis sapņo par sievieti, kura zina, kā viņu apmierināt intīmajā dzīvē. Jums nav jābūt milzīgai pieredzei, bet gan izpratnei par to, kas viņam patīk, bet kas-ne. Ja zināšanas nav pietiekamas, centieties tās apgūt internetā pieejamajos materiālos, vai aprunājieties ar savām vistuvākajām draudzenēm. Attiecības bieži izirst brīžos, kad abas puses saprot, ka intīmā dzīvē viņiem nesagādā apmierinājumu.

8. Labs noskaņojums

Vibrācijām gaisā ir daudz lielāka nozīmē, nekā mēs spējam iedomāties. Nebūs pārspīlēts sakot, ka labs noskaņojums ir viens no priekšnoteikumiem, lai attiecībās valdītu patīkama gaisotne. Savu noskaņojumu ilgstoši noslēpt nav iespējams, jo katram cilvēkam ir savs enerģētiskais lauks, kuru apkārtējie jūt. Ja vīrietis ar jums kopā jūtas mierīgs, atslābināts un priecīgs, tad no jums visticamāk nāk pozitīvs enerģijas lādiņš. Savukārt, ja no jums plūst negatīvas enerģijas straumes, vīrietis, visticamāk, izvairīsies no kontaktēšanās ar jums un uz jūsu zvaniem neatbildēs.

Ņemiet vērā, ka katrās saskanīgās pāra attiecībās labai atmosfērai ir milzīga nozīme-tā palīdz izvairīties no strīdiem un konfliktiem.

Arī interesanti: Ja esi dzimis šajos mēnešos, slimības tev iet ar līkumu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru