Biezpiena plācenīši: Seši padomi, lai tie sanāktu garšīgi + recepte

Biezpiena plācenīši

Biezpiena plācenīši ir ļoti garšīgs ēdiens, kas pazīstams katram. Tos var ēst gan brokastīs gan kā vienkāršu uzkodu.

Sevišķi veselīgi tie ir bērniem, jo sastāv no ļoti daudz biezpiena. Ir ļoti daudz receptes kā pagatavot biezpiena plāceņus, bet ne visiem tie sanāk gaisīgi un sulīgi. Neskatoties uz to, ka recepte nav sarežģīta, rodas daudz jautājumu par kuriem ir jāzina.

Biezpiens

Pareizs biezpiens ir 50 % no izdošanās. Produkts nedrīkst būt ar beigušos derīguma termiņu, tātad jābūt svaigam. Priekš plāceņiem ņem biezpienu kam treknums ir ne mazāks kā 7%. Vēlams lai tas ir viendabīgs, bez graudiem. Ja biezpiens ir graudains, tad tas pirms lietošanas ir jāsablenderē.

Lasi arī: Kartupeļu plācenīši ar sieru un zaļajiem lociņiem

 

Biezpiena plācenīši: Olas

Gaisīgums un sulīgums ir atkarīgs no olu daudzuma un svaiguma. Mīklai pievieno ne vairāk kā 3 olas. Var izmantot tikai olu baltumus, tad ēdiens būs diētisks. Bet plāceņi tad nesanāks tik sulīgi un garšīgi.

6 важных моментов в приготовлении сырников из творога

Milti

Miltiem jābūt mērenā daudzumā. Ja būs par daudz miltu, tad plāceņi kļūs gumijoti. Var izmantot arī rīsu miltus, riekstu miltus. Daudzi gatavo no mannas-iznāk garšīgi.

Diētiskajā variantā var gatavot no klijām. Garšas ir atšķirīgas un katrs lieto to, kas garšo. kam garšo saldāki plāceņi, tie pievieno cukuru, medu vai iebiezinātu pienu.

Šķir otru lapu un lasi tālāk!

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru