Draudzene sūklī izgrieza caurumu pirms trauku mazgāšanas. Tagad daru tāpat

Devāmies kopā ar draudzeni ceļojumā, lai atpūstos. Vēlējāmies ietaupīt naudu gan ekskursijās, gan arī dzīvošanā, jo gads bija bijis visai saspringts. Un tad izlēmām, gluži kā studiju gados, braukāt ar stopiem. Brauciens izdevās piedzīvojumu pilns un izcēlāmies ar savu humoru: “Naudas nav, tad atliek tikai smieties!”

Noīrējām mazu namiņu pie jūras, īre bija pieņemama un ērtības ziņā arī nebija ne vainas. Māja bija tīra un gaiša. Mums bija ledusskapis un veļasmašīna. Turklāt mēs saimniekiem tik ļoti iepatikāmies, ka mums uzturēšanos namiņā paildzināja par divām dienām, jo arī ceļojumā bijām aizķērušies.

Mani pārsteidza tas, ka namiņā viss bija ikdienas dzīvei – mums gandrīz neko nevajadzēja pirkt. Roku ziepes, trauku mazgāšanas sūklis, salvetes un trauku dvieļi. Arī trauki šķita kā jauni. Lai gan noteikti jau nē. Nu lūk.

Lasi arī: Kondensāts uz plastikāta logiem – iemesli un risinājumi

Pirmajā dienā, kad apmetāmies, draudzene ņēma un sūklī izgrieza caurumu tā, lai centrā būtu aplis. Es jautāju, kāpēc viņa tā dara? Viņa klusēja un sūkli uzlika uz krāna. Mums bija viss nepieciešamais saimniecībai, bet vēlāk sapratu, ka viņa vienkārši ir perfekcioniste. Sūklis tagad vienmēr bija pa rokai, turklāt sauss un vienmēr tīrs.

Vēlāk, kad biju mājās, arī es tā sāku darīt. Vienmēr izgriezu sūklī caurumu un uzliku to uz krāna. Higiēnas ziņā – vienkārši ideāli. No ērtības viedokļa – daudz ērtāk kā parasti. Žēl, ka pārdošanā nav tādi sūkļi ar caurumiem, jo es tos noteikti iegādātos.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru