Iepriekšējās dzīves horoskops – kāda mācība katrai zodiaka zīmei jāliek aiz auss?

Dvīņi

Problēmas iepriekšējā dzīvē bija saistītas ar jūsu švakajām komunikācijas prasmēm ar citiem cilvēkiem. Šajā dzīvē jūs sapratīsiet, cik svarīgi ir pateikt to, ko jūs patiesi domājat. Izlabojiet savas nokavētās iespējas, lai sasniegtu emocionālu sapratni un harmoniju. Jums tagad vajadzētu pārvarēt savu vēlmi virzīties projām no cilvēkiem, lai nozustu savā divvientulībā. Tagad ir pienācis laiks izveidot pienācīgu emocionālo atbildi pienācīgai komunikācijai ar citiem.

Vēzis

Iemācieties šajā dzīvē būt apņēmības pilni un neatlaidīgi, lai iepriekšējās dzīvēs rasto pieredzi spētu pārvērst par atbalstu sev un citiem. Lai arī kādi jūs izskatītos no ārpuses, jūsu iekšiene ir maiga un trausla – kā smalks gliemežvāciņš. Neskaitāmas šīs dzīves pieredzes iemāca jūs daudz veiksmīgāk saprast ģimeni un attiecības, turklāt gan bērni, gan vecāki jums ir ļoti svarīgi. Taču tajā visā noteikti neaizmirstiet arī paši par sevi!

Lauva

Iepriekšējās dzīvēs jūs iemācījāties mīlēt objektīvi, nevis izolēt cilvēkus, taču tagad ir pienācis laiks mīlēt un iemīlēt cilvēkus un dzīves jomas, kuras jums ir patiešām svarīgas. Jūs teju kā bērns protat priecāties brīžos, kad jūs slavē un jūs atrodaties uzmanības centrā. Taču nedusmojieties, kad cilvēki neizrādīs jums pietiekoši daudz uzmanības vai cieņas. Jūsu dzīvē nepieciešamā mācība ir spēja iegūt pašcieņu un pašapziņu.

Jaunava

Pašreizējā dzīvē jūs māca, ka jums ir pilnas tiesības uz to, kas jums liek justies labi, turklāt emocijas tiek veidotas pakāpeniski – soli pa solim. Jums ir jāiemācās nepaļauties uz citiem, bet gan tikai un vienīgi uz sevi – jūs esat tas cilvēks, kas var pats sev palīdzēt. No iepriekšējām dzīvēm jums līdzi nāk vainas izjūta. Tieciet no tās vaļā pēc iespējas ātrāk. Jums joprojām rūp citi cilvēki, viņu liktenis un tas, kā jūs varat viņiem palīdzēt.

Svari

Iepriekšējās dzīvēs jums radās problēmas komunikācijā ar citiem, tas pats attiecās arī uz pretējo dzimumu. Pat mūsdienās jūsos var atdzimt bailes no cilvēkiem, kas slēpjas dziļi sirdī līdz ar bailēm uzticēties citiem un bailēm strādāt komandā. Lai labotu šo kļūdu, šajā dzīvē jums būs ļoti daudz draugu un jūs burtiski ieskaus pretējā dzimuma pārstāvji – šādi jūs iemācīsieties dzīvot harmonijā ar citiem.

Lasi arī: Katras zodiaka zīmes stiprās un vājās puses

Skorpions

Jums ir sniegts lielisks emocionāls un intuitīvs ieskats dzīves galvenajā esencē. Intuīcija sniedz jums zināšanas vēl pirms jūsu veicamā ceļa, sniedzot jums daudz vairāk iespēju un pieredzes. Iracionālās sāpes no iepriekšējās dzīves ir sāpes no bailēm un ciešanas, kā arī sāpes, kuras izjutāt pēc tuva cilvēka zaudējuma. Šī iemesla dēļ tagadējā dzīvē jūs varat kļūt apsēsti ar sevi tuviem cilvēkiem, vēloties tos paturēt tikai un vienīgi sev.

Strēlnieks

Jūs esat nonākuši līdz šodienai ar domu mainīt savus aizspriedumus un iemācīties būt elastīgiem, kā arī šajā jaunatklātajā dzīves jomā un personības pusē jums nepieciešams iemācīties rast brīvību. Jūsu dzīves mērķis ir lauzt aizspriedumus un paplašināt savu toleranci – dzīve jūs vadīs šajā virzienā. Tieši tādēļ jums ļoti svarīga ir ceļošana, lai apgūtu jaunas kultūras, uzzinātu jaunus uzvedības modeļus un uzskatus.

Lasi arī: Viena zodiaka zīme, uz kuru atskatās VISI vīrieši – kura tā ir?

Mežāzis

Jūsu iepriekšējo dzīvju pieredze iet konfliktā ar autoritātēm, tādēļ jūs satraucaties par to, ka citi jūs kontrolēs vai jebkādā citā veidā izmantos jūsu vājības savā labā. Šajā dzīvē iemācieties būt paši sava autoritāte. Tāpat iemācieties būt atbildīgi par savām un citu emocijām. Šī dzīve ir paredzēta, lai nostabilizētos, turklāt disciplinēta dzīve nenozīmē, ka jums jābūt vēsiem un distantiem no citiem.

Ūdensvīrs

Jūsu iepriekšējās dzīvēs bija ļoti daudz skaudības un apmātības emocionālajā līmenī. Mūsdienās jūsu galvenais uzdevums ir rast atšķirību starp skaudību, apsēstību un vēlmi mīlestībā gūt virsroku. Jums ir jāspēj dot brīvība ne tikai sev, bet arī citiem. Jūsu uzdevumos ietilpst attiecību veidošana ar visiem, kā arī tādu rakstura īpašību attīstība kā cilvēcīgums, dāsnums un tolerance.

Lasi arī: Zvaigznēs ierakstīta mīlestība – paši saderīgākie zodiaka zīmju pāri

Zivis

Pagājušajā dzīvē jūs nezinājāt, kā tas ir – pietiekami novērtēt emocijas. Caur šo ārkārtīgi izsmalcināto un intuitīvo zīmi, jūsu tagadējā dzīve sniedz jums iespēju līdz galam atdoties un izjust emocionālo dzīves pusi, šādi bagātinot savu un savas dzīves saturu. Jūs esat šeit, lai uzzinātu, ka visi esam viena vesela kopums. Ar šīs apziņas palīdzību pabeidziet savu emocionālo ceļu, kuru iesākāt apmēram pirms vienas veselas dzīves.

loading...

Pievienot komentāru