Kā matiem piešķirt apjomu: stilista-friziera padomi

Stilists-frizieris atklāja divus galvenos etapus, kas jāievēro, lai matiem būtu apjoms: pareiza kopšana un pareiza ieveidošana.

Pareiza kopšana

Vispirms ir jāsaprot, ka bez attiecīgās kopšanas, nav iespējams panākt vēlamo efektu. Piemēram, ja mati ir taukaini, tad ir jālieto vai nu ikdienas šampūns taukainiem matiem vai arī apjomu palielinošs šampūns. Un, ja uz matu kopšanas līdzekļa rakstīts “apjoma palielināšana”, tas vēl nenozīmē, ka efekts patiešām arī tāds būs. Daudzas sievietes matu kopšanas līdzekļus izvēlas vadoties pēc reklāmām, tomēr mēs iesakām atrast patiešām kvalitatīvus šampūnus.

Lasi arī: Labākie matu griezumi sievietēm virs 40 gadiem: mīnus vecums, plus šarms!

Frizieris iesaka pamēģināt vairākas sērijas šampūnus. Piemēram, ja vienbrīd lietojat šampūnu un matu kondicionieri matu apjoma palielināšanai, tad pēcāk pamēģiniet ikdienas kopšanas sēriju, jo varbūt, ka tā būs atbilstošāka tieši jūsu matiem. Tāpat frizieris-stilists iesaka vislabāk iegādāties šampūnus, kas atbilst jūsu matu tipam, kā arī galvas ādai.

Profesionāļa padoms: ja lietojat šampūnu, kas palielina matu apjomu, tad nelietojiet kondiconieri, matu maskas un eļļas pārāk pārspīlēti, jo ar šiem līdzekļiem mati kļūst smagi un pazaudē vajadzīgo apjomus. Tāpat profesionāļi iesaka lietot viena zīmola matu kopšanas līdzekļus.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru