Kā šodien izskatās 4 meitenes, kuras savulaik tika uzskatītas par skaistākajām pasaulē (+FOTO)

Izteiksmīgs izskats vienmēr ir bijis cilvēku uzmanības centrā, jo īpaši, ja tas piemīt bērniem. Tiek uzskatīts, ka šādus bērnus māte daba ir apveltījusi ar īpašu dāvanu, tomēr katram kokam ir divi gali.

Paveicies viņiem ir tā dēļ, ka mūsdienu modes pasaule praktiski plēšās par to, kurš pārstāvēs skaistos bērnus un veidos karjeru jau no šūpuļa vecuma.

Tomēr šī biznesa aizkulises ir tādas, ka slava un popularitāte bērnam neļauj normāli augt un attīstīties. Kādam bērnam psihe būs noturīgāka un viņš tiks galā ar pastāvīgo uzmanību, savukārt cits burtiski salūzīs. Apskatīsim piecas meitenītes, kuras tika dēvētas par pasaules skaistākajām būtnēm un viņām tika pravietota gaiša nākotne. Kas ar viņām notiek šobrīd?

Lasi arī: Pola Vokera meita ir izaugusi par skaistu dāmu un nesen nopublicēja fantastisku bildi ar Vinsa Dīzela meitu

Aira Brauna

Pateicoties savai “eņģeļa” ārienei, Aira ilgu laiku bija populārākā bērnu modele ASV. Viņas karjera aizsākās tad, kad vecāki devās uz aģentūru, lai uzņemtu ģimenes foto, tieši tur meitenīti pamanīja un fotogrāfi piedāvāja viņai darbu. Dēļ “eņģeliskās” ārienes meitenītei vienmēr veidoja netipisku grimu un matus, bet, kad meitene izauga, viņa burtiski pārvērtās citā cilvēkā.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru