Paaugstināts asinsspiediens: Kā zamazinam asninsspiedienu bez zālēm

 Paaugstināts asinsspiediensPaaugstināts asinsspiediens īpaši apdraud cilvēkus ar insultu un bez papildus zālēm ir 4 dabiski veidi, kā asinsspiedienu samazināt.

Pēc “Mediķu foruma” informācijas – lai samazinātu asinsspiedienu ir jāpalielina sirds funkcionalitāte. Tad organisma galvenais “pumpis” labāk cirkulēs asinis pa visu ķermeni un samazināsies spiediens uz artēriju sieniņā. Sirds spēju uzlabošanu ir iespējams panākt ar regulārām fiziskām aktivitātēm, īpaši ar peldēšanu un skriešanu.

 

Paaugstināts asinsspiediens – kas jādara

No uztura ir jāislēdz sāls vai jāsamazina līdz minimumam. Sāls satur nātriju, kas palielina spiedienu. Ārsti iesaka atteikties no iecienītajiem mājās gatavotajiem marinējumiem, ja jums ir problēmas ar augstu asinsspiedienu.

Saistīts attēls

Glavenais spiediena ienaidnieks ir alkohols. Tas ir viens no izplatītākajiem iemesliem, kas noved pie asinsspiediena paaugstināšanās un par 16% palielina hipertensijas risku. Centieties tā lietošanu samazināt līdz minimumam.

Lasi arī: 7 glāžu recepte: tīra asinsvadus un asinis

Ceturtais veids, kā samazināt assinspiedienu ir patērēt daudz vairāk kalcija. Tomēr centieties kalciju uzņemt ar augu valsts produktiem, piemēram, banāniem, tomātiem, avokado un zaļajiem salātiem un dārzeņiem.

Noskaņas jautājums

Vēl viens svarīgs faktors, kas ietekmē asinsspiedienu, lai arī cik smieklīgs tas liktos, ir optimisms. Stress ir visu, ieskaitot sirds slimību, avots. Kā izrādās optimistiem ir 14% mazāka iespēja priekšlaicīgi mirt no asinsvadu un vēža saslimšanām, demences, diabēta un viņiem ir par 35% mazāk insultu un sirdslēkmju.

Paaugstinātu asinsspiedienu nevajag novērtēt par zemu, jo bieži tā progresēšana un ignorēšana var novest pie letālām sekām!

 

Arī svarīgi un noderīgi: Paaugstināts asinsspiediens: kā pazemināt asinsspiedienu bez zāļu palīdzības! SPIED ŠEIT

loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru