Slavenības, kuras cietušas no dzīvesbiedru vardarbības (+FOTO)

Lai arī šķiet, ka slavenību dzīve ir rozēm kaisīta, tā nebūt nav un ne viena vien zvaigzne ir cietusi vardarbībā no dzīvesbiedra vai vīra.

Ким Кардашьян

Kima Kardašiana

Kima Kardašiana 2000. gadā apprecējās ar mūzikas producentu Deimonu Tomasu, bet 2004. gadā pāris izšķīrās. Bet tikai 2010. gadā, kad pāris bija oficiāli šķirts Losandžeolas Augstākajā tiesā atklājās ārkārtīgi nepatīkamas detaļas par šo laulību.

Ким Кардашьян и Деймон Томас

Kimai bija pierādījumi tam, ka Tomas vairākkārt bija uzvedies agresīvi: iesitis pa seju, atsitis pret sienu un pat vardarbīgi vilcis caur istabu. Deimons Kimai izmaksāja prāvu summu, lai sieviete varētu ārstēt ievainojumus.

Lasi arī: Manu kļūdu stāsts: Atklāj sieviete, kuru pameta vīrs

Ким Кардашьян и Деймон Томас

Rianna

2009. gadā Kriss Brauns pirms “Grammy” ceremonijas piekāva Riannu, ar kuru tajā brīdī bija ticies divus gadus. Viņi brauca mašīnā, kad Krisam rakstīja cita sieviete, Rianna pieprasīja, lai viņš parāda telefonu, kā rezultāta saņēma smagu sitienu pa seju.

Рианна и Крис Браун

Rianna šokā un adrenalīna pieplūdumā, Krisa iešpļāva sejā savas asinis un tas vēl vairāk vīrieti sadusmoja, viņš izvilka sievieti no automašīnas un fiziski iespaidoja. Tad notikuma vietā ieradād policija.

Šķir otru lapu un lasi tālāk! Brīdinām – nepatīkami skati!

COMMENTS

Pievienot komentāru