Tikai viena sievietes īpašība var piesaistīt dzīvē visu, ko viņa vēlas-vīriešu uzmanību, laimi un veiksmi

Daudzas sievietes ir neizpratnē-kā piesaistīt vīriešu uzmanību. Atbilde ir vienkārša-iemācieties baudīt! Ja jūs iemācīsieties baudīt dzīvi, tad visi apkārtējie vīrieši vēlēsies to baudīt kopā ar jums. Šī ir ļoti spēcīga enerģētiska īpašība, kas piesaista apkārtējos cilvēkus.

Cilvēka enerģētikai ir liela loma mūsu dzīvē, un to, kāda ir tava enerģētika, atkarīgs tikai no tevis. Kurš gan vīrietis atteiksies no tādas sievietes klātbūtnes, no kuras staro enerģija un apmierinātība ar dzīvi. Ja būsi pozitīva un enerģiska, cilvēki tieksies pie tevis kā pie magnēta.

Iemācies baudīt dzīvi, iemācies izbaudīt gan tasi tējas, gan vakara pastaigu-kaut arī tu dodies mājās no darba. Baudi dzīvi un skaties uz visu ar pozitīvismu! Iemācies it visā saskatīt labo.

Kā iemācīties baudīt dzīvi

Sāc ar sevi! Neesi atkarīga no vīriešu mīlestības, bet mīli sevi visu pirms pati! Esi pašpietiekama un dāvā mīlestību citiem.

Esi vienmēr skaista un sakopta, netaupi tam līdzekļus. Apzinoties, ka tu vari būt laimīga arī bez vīriešu uzmanības, tu iemācīsies baudīt dzīvi. Un, kad tu to iemācīsies darīt, vīrieši vienkārši paši tieksies pie tevis.

Atceries, ka skaistai tev jābūt priekš sevis, un tikai pēc tam-priekš citiem.

Iekārto glīti savu mājokli, ēd no skaistiem traukiem, uzklāj galdu, pat ja pusdieno viena. Klausies labu mūziku, skaties filmas, nopērc skaistu gultas veļu un nomaini savu garderobi! Uztaisi glītu manikīru un aizej uz masāžu-īsāk sakot, dari visu, lai būtu laimīga. Neesi atkarīga no citu cilvēku dāvātās mīlestības.

Kad sāksi ievērot šos dzīves principus, tu pamanīsi, kā pasaule tev apkārt sāks mainīties un tam līdzi sāks mainīties arī apkārtējo attieksme pret tevi. Vai būs kāds vīrietis, kurš spēs pretoties sievietei, kura vienkārši staro?

Baudi dzīvi, mīļā!

Avots: vranya.net

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru