Gredzenu nēsāšanas likumi par kuriem jāzina visiem

Noteikumi vīriešiem

Visā visumā gredzenu daudzums, ko viens cilvēks var nēsāt, lai nepārkāptu etiķiti ir visai ierobežojošs. Vīriešiem pēc etiķetes atļauts nēsāt tikai divus gredzenus uz vienas vai otras rokas. Piemēram, vīriešiem tas visdrīzāk būs laulību gredzens un dzimtas ģērboņa gredzens (vai gredzens, kas simbolizē kādu citu piederību). Jāatzīmē, ka vīriešiem laulības gredzenam nevajadzētu būt pārāk kruzuļotam, bet vienkāršam un aksētiskam.

19. un 20. gadsimtā gredzens bija gandrīz kā personu apliecinošs dokuments mūsdienās. Vīrietis apliecināja piederību savai dzimtai vai kopienai dažādos veidos, bet viens no tiem bija gredzena nēsāšana ar ģērboni vai simbolu.

Izvēlamies gredzenu

Tātad ir pārrunāti etiķetes pamatnoteikumi un visi esam sapratuši to, ka ar rotām nevajag apkārties kā Ziemassvētku eglītei. Ja vīriešiem gredzenu izvēle ir vienkāršāka, tad sievietēm šis uzdevums ir sarežģītāks. Lūk, punkti, kas jāņem vērā.

Vecums. Ja esat jauna dāma, kas nesen beigusi skolu, tad jums nepiestāvēs masīvi gredzeni, jo tas izskatīsies nesamērīgi uz smalkas rokas. Jums piestāvēs smalks gredzens ar nelielu akmentiņu. Ja esat pieaugusi sieviete, tad zelta gredzens ar masīvu akmeni piešķirs jūsu tēlam tvirtumu un rotaļīgumu.

Lasi arī: 8 noslēpumi, ko vīrieši nestāsta PAT mīļotajai sievietei

Rokas forma. Ja jums ir apaļas formas plaukstas, tad nevajadzētu izvēlēties smalkus gredzenus ar uzsvaru uz akmeni. Šajā gadījumā ietecamāk būtu izvēlēties gredzenus, piemēram ar lauztām līnijām, nevis masīvu apaļu akmeni.

Ja uz jūsu rokām ir izteiktas līnijas, tad vislabāk nēsāt gredzenus ar lieliem akmeņiem un izvairīties no plāniem gredzeniem.

Ja jūsu plaukstas ir ļoti šauras, tad jums vajadzētu izvēlēties platus gredzenus ar maziem akmentiņiem vai bez tiem.

Rotaslietu nēsāšanas etiķete

Vairāk par vienu gredzenu uz vienas rokas jau robežojās ar bezgaumību.

Gredzeni jāizvēlas tā, lai tie vizuāli saskanētu viens ar otru.

Dimanti ir vakara akmeņi.

Dienas pirmajai daļai ir piemēroti cirkonijs, citrīns, ametrīns.

Lētas rotas atstājiet skolniecēm.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru