Hokejists Kaspars Saulietis atzīstas, ka bijis tuvu pašnāvībai: viņa teiktais aizķēris daudzus

Savu neapmierinātību ar esošo situāciju Covid-19 pandēmijas laikā paudis latviešu hokejists Kaspars Saulietis, kura mērs esot pilns saistībā ar esošajiem ierobežojumiem un fakti, ka vēl pusgadu nevarēsim atgriezties pie ierastā dienas ritma.

“Mans mērs ir pilns, tas vairs nelien nekādos krastos! VĒL 6 mēneši jārēķinās ar esošajiem ierobežojumiem! Tagad iz dzīves, es pats biju tuvu tam, lai visu šito pabeigt bez mokām!

Cik vēl ir tādu cilvēku, kas turās uz pēdējās stīgas (morāli izjāti)! Cik daudz cilvēku ir, kas izdara pašnāvības, nodzeras, dēl visa šī Covid19 burbuļa?!

Kāpēc mums nerāda citu statistiku! Cik mirst no onkoloģiskām slimībām, jo laikus nav veikta operācija, cik iet bojā ceļu satiksmes negadījumos, cik cilvēku nomirst, no tā, ka vienkārši ir pienācis vecums!? (es esmu noguris to skatīties)

Mūsu Valsts galvas nevar novirzīt līdzekļus mūsu nākotnei, bērniem, kur mēs 2x gadā zvanām un ziedojam pa 250 000 eiro – malači! Tik tagad veiktie testi dienā izmaksa 200 000-250 000 eiro, tagad mums līdzekļi ir!

Lasi arī: Noskaidro kurām zodiaka zīmēm uzsmaidīs veiksme 2021. gada februārī

Ja mēs tik droši jūtamies, tad katram Latvijas iedzīvotajam vismaz 500 eiro pabalsts mēnesī un varam sēdēt gaidīt tos labākus medību laukus!

Es neesmu nekādas kustības virzītājs, tas ir tīri mans viedoklis, bet tie, kas mums vēstī nākotni, baidās paši no savas ēnas, klausoties tās runas man ticības nekādas! Man apnicis skatīties uz tiem ģīmjiem, kas nevieš manī pārliecību – Vecais, pacieties, izlīdīsim!!!! P.S tas ko gribēju pavēstīt, ka visam ir kaut kāds mērs! Un redzot cilvēkus apkārt, limits ir sasniegts!” skarbs ir hokejists.

 

Šķir otru lapu, lai alsītu tālāk un noskaidrotu, ko saka par šīm hokejista atziņām citi

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru